چه نوع قابی برای گوشی من مناسب است؟

اگر قصد خرید کاور موبایل خود را در پلازا دارید، مطمئن باشید که جنس های عرضه شده با توجه به جنس مواد اولیه ای که در ساخت آن استفاده شده از مقاومت بالایی برخوردار اند. اگر قصد خرید قاب گوشی دارید، امکان سفارش قاب گوشی برندهای مختلف مانند قاب گوشی آیفون، قاب گوشی سامسونگ، قاب گوشی شیائومی و همچنین قاب گوشی هواوی را از فروشگاه اینترنتی تکنولایف خواهید داشت. بهترین نوع قاب های برای گوشی بسته به اولویتهای هر فرد ممکن است برای از جنس مختلفی باشد اما به طور کلی بهترین کاور برای گوشی، مانند یک گارد عمل میکند و مانع از آسیب رسیدن به دستگاه میشود. پوسته یک گوشی محافظت زیادی را ایجاد نمیکند، اما از خراشیده شدن سطح دستگاهها جلوگیری به عمل میآورند. قابهای کلاسیک طراحی ظریفتری دارند و توجه اصلی بر طراحی ظاهری آنهاست – هرچند که قدرت محافظت قابل قبولی نیز دارند. قاب محافظتی گزینهای ایدهآل برای خرید بهترین گارد گوشی برای کسانی است که کارشان در محیطهای بیرونی است و فعالیتهای بدنی زیادی دارند. در اکثر موارد تولیدکنندگان برای حفاظت از گوشی مجبور به استفاده از مواد مقاوم هستند که این مواد اکثرا چگالی بالا و در نتیجه وزن زیادی دارند؛ همچنین سطح بیشتری از بدنه گوشی باید توسط این قاب ها پوشانده شود که خود باعث افزایش حجم آنها می گردد.

این قاب ها همانطور که از اسمشان پیداست از جنس چوب میباشند که اغلب آنان از جنس چوب مصنوعی میباشند. گارد ، کاور و قاب گوشی ؛ همه این اقلام یک کار را برایتان انجام میدهند. این مفهوم به این معنا نیست که گوشی موبایلتان را از ارتفاع بسیار زیادی به پایین پرتاب کنید و انتظار سالم ماندن آن را داشته باشید. برخی از این مدل ها قیمت مناسبی هم نسبت به عملکردی که ارائه میدهند دارند. به لطف نرمافزار و اپلیکیشنهای جدید و کاربردی، بسیاری از ما حتی برخی از مهمترین کارهایمان را با ارسال پیامهای صوتی پیگیری میکنیم. قاب با محافظ دوربین گوشی ؛ یک تیر و دو نشان. اگر شما از کاربران گوشی سامسونگ هستید به راحتی میتوانید علاوه بر قاب های معمولی و ساده، قاب گوشی فانتزی نیز با توجه به مدل گوشی سامسونگ خود سفارش دهید. یا اصلا بخشی از کارتان را با دوربین گوشی انجام میدهید. اگر به زیبایی بیشتر اهمیت میدهید قابهای ژلهای و سیلیکونی انتخاب بهتری هستند. گارد ژلهای شفاف که جزو سادهترین ها است، میتواند یک انتخاب منحصر به فرد باشد.

گارد یا کاور ضد ضربه گوشی : اگر جزو افرادی هستید که دائما گوشی از دستتان میافتد، خرید کاور ضد ضربه گوشی را به شما پیشنهاد میکنیم. از جمله کاور ضد ضربه Camshield Armor ، Textured nylon fiber و Flex PURE . لازم به ذکر است که این قاب ها محافظ بسیار خوبی برای صفحه نمایش هستند و در برابر ضربه تا حد زیادی از صفحه نمایش محافظت میکنند. ساعت و تاریخ، پیامک ها و تماس های از دست رفته، موزیکی که به آن گوشی می دهید و هر چیزی که به صورت اعلان روی صفحه گوشی شما قرار گرفته شده باشد توسط این قاب به نمایش در میآید. از آن در برابر ضربه، خراش و ساییدگی محافظت کنید و حتی ظاهر دلخواهتان را روی گوشی پیادهسازی کنید. نه تنها ایمنی بالایی دارد، بلکه از لنز دوربین موبایل هم محافظت میکند. دائما به جایی گیر میکند و سرعت عملتان را کاهش میدهد.

این کاور گوشی شما را در برابر ضربه، خراش و ساییدگی مقاوم میکند. مخصوصا برای شارژرهای وایرلس این مورد ضروری است. اینها مهمترین لوازم جانبی گوشی هستند که برای مراقبت هرچه بهتر لازم است نسبت به خرید آن اقدام نمایید. پس از مدتی که احساس کردید قسمتی از آن کنده شده و یا کیفیت قبلی را ندارد میتوانید یک محافظ دیگر امتحان کنید. خط خوردگی، تو رفتگی بدنه گوشی و عوض شدن رنگ بدنه از مشکلاتی است که برای جلوگیری از پیش آمد آنها باید گارد یا کیف گوشی داشته باشید. همانطور که از نام قاب های هوشمند مشخص است، این محصولات دیجیتالی بوده و غالبا دارای دو نمایشگر Clear View و Led View هستند. این قاب های فیبر کربن نیز جزو دسته بندی قاب های نرم هستند و میتوان آنها را به صورت کامل خم کرد بدون آنکه مشکلی برایشان پیش بیاید. نکته مثبت دیگر در مورد آنها این است که به سادگی در جیب میروند و راحت هم در میآیند و اصلاً گیر نمیکنند. گوشیهای هوشمند جدید دستگاههای بسیار ظریفی هستند، به همین دلیل نیاز به کاور گوشی دارند که محافظت % از بدنه را تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید