قیمت و خرید قاب و کاور گوشی موبایل با طرحهای متنوع

مزیت استفاده از این قابها این است که اصلا اندازه گوشی حجیم نمیشود ولی در نظر داشته باشید که این قابها هیچ محافظتی از پشت گوشی نخواهند داشت. می توانید برای اینکارروش ساده ای به کار ببرید و چسب ها را به صورت خط کش وار پشت سر هم بچسبانید و برای زیبا سازی از ترکیب رنگی و طرح های هماهنگ استفاده کنید. ساخت هیولای رنگی رنگی با کاموا یکی از فرح بخش ترین آموزش های این پست است. برای ساخت این قاب گوشی عروسکی نیاز به کاموا رنگی دارید. و برای ساخت آن باید کاموا را به دور یک چوب یا هر چیز دیگری با قطر کم بپیچید به طوری که طول آن برابر با عرض قاب گوشی همراه شما باشد. و یا می توانید زاویه چسباندن را عوض کرده و شکل های هندسی را به وجود آورید. شما خواننده گرامی دیگر به خوبی این نکته را می دانید که قاب سیلیکونی، قاب گوشی اپل، قاب گوشی سامسونگ، قاب گوشی هواوی را در انواع قاب گوشی دخترانه و قاب گوشی پسرانه می توانید پیدا کنید.

استفاده از کیف و کاور گوشی بعدها بیشتر شد و به برندهای دیگر همچون سامسونگ، موتورولا و بلک بری نیز سرایت کرد. همانطور که اشاره کردیم ما تنوع بسیار بالایی را در مدل های کاور گوشی سامسونگ در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کرده ایم که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد. ویژه سال ۲۰۲۰ و ۹۹ برای علاقه مندان به این نوع لوازم و عاشقان تلفن همراه در مجله حرف تازه گرداوری و گلچین کردیم تا مورد پسند دختر خانم ها و آقا پسرها و خانم ها و آقایان قرار بگیرد. سپس قاب موبایل خود را داخل این ظرف فرو ببرید تا مایع همه جای آن را بپوشاند. به نظر شما چه نوع قابی بهترین کیفیت را در میان قاب ها دارد و شما چه قاب هایی را پیشنهاد می کنید؟ این کاورها به گونهای هستند که برای خریدنشان باید حتما به مدل گوشی موبایلتان توجه کنید. این قاب گوشی ها معمولا تاشو هستند و بیشتر از جلو و عقب گوشی محافظت میکنند.

با اینکه قاب، کاور، گارد و جلد یک چیز هستند اما بیشتر افراد برای قابهای ضدضربه از کلمه گارد استفاده میکنند و برای قابها و یا بککاورهای نازک از کلمه جلد گوشی استفاده میکنند. در ابتدا باید توجه داشته باشید که صرف نظر از اینکه چه قابی با چه جنس و طرحی را خریداری می کنید، حتما باید قاب ساخته شده برای موبایل خودتان را تهیه کنید. نگین به خودی خود زیبا است و شما می توانید آن را مرتب روی قاب موبایل خود بچسبانید و شاهد شیک شدن آن شوید. این قاب ها درون خود پاور بانک اضافی دارند که می توان از آن به عنوان باتری ذخیره استفاده کرد. یکی از ویژگی های جالبی که قاب های کیفی موبایل دارند این است که برخی از مدل های این قاب از ویژگی منحصر به فرد خود ایستایی برخوردارهستند که به آن ها اجازه می دهد تا در مواقع مورد نیاز همچون زمانتماشای فیلم و یا حتی گرفتن فیلم و سلفی، از قسمت پشتی آن به عنوان پایهی پشتی برای ایستاندن گوشی موبایل کمک گرفت هر چند که مدل هایی هم هستند که خود قاب برای ایستاندن گوشی به حالت تا در می آید. صبر کنید تا خشک شود. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در این میان خریداران سعی میکنند با توجه به هر دو عامل یعنی زیبایی و محافظت بهترین کاور موبایل را انتخاب کنند. بهترین نوع محافظ صفحه نمایش آن محافظی است نازکتر باشد و رنگ صفحه گوشی شما را تغییر ندهد. ابتدا به اندازه طول و عرض حدودی قاب گوشی نوارهای رنگی را روی کاغذ بچسبانید. برای زیبا کردن قاب گوشی خود با نوارچسب های رنگی کافی است دید متفاوت و کمی خلاقیت را چاشنی کار خود کنید. بیایید با انواع کاور گوشی آشنا شوید. کاور های گوشی و قاب های موبایل برای اهداف مختلفی روانه بازار شدهاند. این قابها در حقیقت مثل کیف گوشی میمانند و درشان گوشی میتواند به راحتی حرکت کند. از اینرو هنگام خرید به این نکته مهم دقت کنید، چرا که این مشکل باعث اختلال عملکرد شارژر میشود. اما مهم ترین نکته ای که باید بر روی آن تاکید نماییم این است که در هنگام خرید قاب گوشی حتما از فروشگاهی خرید کنید که قاب های اصل و با کیفیت را عرضه نماید، فروشگاهی همچون لوازم جانبی موبایل کالانه. جنس اکثر بامپرها پلاستیکی بوده و بسیار خوشدست هستند، البته این موضوع را نمیتوان نادیده گرفت که بامپرها امکان محافظت کامل از گوشی شما را ندارند و حتی احتمال دارد در صورت ایجاد ضربه صفحه یا پشت گوشی شما دچار آسیبدیدگی شود.

دیدگاهتان را بنویسید