‫قیمت روز خرید لوازم جانبی

برای دسترسی به آخرین شایعات و گزارشها میتوانید روی ما حساب کنید. این نوع کاور کاری به طراحی گوشی ندارد و محدودیتی برای دسترسی به دکمههای گوشی ایجاد نمیکند، اما قابهای مدل ژلهای از صفحه نمایش محافظت نمیکنند. سنسور لیدار در آیپد پرو ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس استفاده شده است و شایعات زیادی هم وجود دارد که این سنسور برای همه مدلهای آیفون ۱۳ هم در دسترس خواهد بود. آیپد پرو از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی استفاده میکند، اما از فناوری LTPO نیز استفاده نمیکند و بنابراین این شایعات ممکن است از اساس حقیقت نداشته باشد. صفحه نمایش همهی مدلهای این سری، از نوع LTPO OLED خواهد بود. این رندرها نشان میدهد که طراحی این گوشی با مدلهای مشابه گذشته تفاوت زیادی ندارد. هنوز زمان زیادی برای عرضه آیفون ۱۳ فاصله داریم. کسی که خاطرههای کودکی هنوز در او زنده هستند و از دیدن نشانههای آن در زندگی خود لذت میبرد و در جستجوی آن است که حتی با یک لوازم جانبی موبایل و یک قاب موبایل پیش پا افتاده، دوباره آن را زنده کند. با این وجود، لازم به یادآوری است که بازهم این اطلاعات در حد شایعه هستند و به صورت رسمی، چیزی در این مورد عنوان نشده است.

این کاورها اخیرا جایگاه بخصوصی در بین کاربران کسب کردهاند. همه اینها به دلیل تقاضای آیفونهای آینده اپل بوده و با توجه به منابعی که در این صنعت وجود دارد، کاملا آمادگی لازم برای کوچ به نسل جدید وای فای وجود دارد. سامسونگ تلاش کرده است حاشیه را در این تولید جدید خود تا حد امکان کم کند. HDR10 پشتیبانی میکند و با این ویژگیها گزینه خوبی برای اجرای بازیهای رقابتی از جمله پابجی موبایل است. گمانه زنیهای دیگری هم وجود دارد که گویا فناوری 5G در گوشیهای جدید سریعتر خواهد بود، اما این قابلیت تنها برای چند کشور محدود وجود خواهد داشت. ادعای دیگری نیز مطرح شده است که اپل میخواهد در مدلهای پرو خود، نرخ تازهسازی ۱۲۰ هرتزی را ارائه دهد، اما برای جلوگیری از تخلیه سریع باتری، این سیستم را بهصورت متغیر در اختیار کاربر قرار خواهد داد. شاید هم در آینده شاهد استفاده از این سنسور در دستگاههای دیگری باشیم. هر زمان آپدیت مهمی در این زمینه صورت بگیرد، ما شما را در جریان آن قرار خواهیم داد. این موضوع بسته به هر منطقهای متغیر است و نمیتوان اظهار نظر چندانی در مورد آن مطرح کرد.

با این حال، اکنون به نظر میرسد که برنامهها به کلی تغییر پیدا کرده است. همچنین چون این گوشی نازک و ظریف است سلیقه شما در انتخاب قاب خاص و زیبا را به نمایش میگذارد. با این ترفند شما علاوه بر زیبا کردن قاب خود می توانید تصویر مورد علاقه خود را همراه داشته باشید. این قاب را با استفاده از نوارهای رنگی متنوع، کاغذ و چسب می توانید درست کنید. همانطور که قبلاً گفتهایم، اندازهی Notch یا تورفتگی بالای صفحه، در مدلهای جدید کمتر خواهد شد و این اجازه میدهد که اندازهی صفحهی نمایشگر بزرگتر شود. این کیفیت تصویری که موجب عملکرد روانتر صفحهی دستگاه میشود، پیش از این در برخی مدلهای شرکتهای رقیب دیده شده بود پس انتظار میرود که آیفون در این زمینه عقب ننشیند و در دو مدل برتر خود از سری آیفون 13 این ویژگی را امکانپذیر سازد. اخباری دربارهی اندازهی صفحهی این گوشیها نیز به بیرون درز کرده است. تا زمان عرضهی آیفونهای جدید، هنوز چندین ماه باقی مانده اما خبرنگاران حوزهی تکنولوژی در این مدت بیکار ننشستهاند و آخرین شایعات موجود دربارهی آیفونهای نسل بعد را گردآوری کردهاند. کاور گوشی در دو مدل ژله ای سخت و لاکی موجود می باشند که برای برخی مدل های گوشی فقط ژله ای برای برخی فقط لاکی و برای تعدادی هر دو مدل موجود می باشد، این طرح ها بصورت دوره ای آپدیت می شوند و همواره طرح های جدید به آن ها اضافه می شود.

در صورت اینکه این موضوع صحت داشته باشد، ممکن است برخی از کاربران برای استفاده از نسخهی سریعتر 5G آیفون خود را از کشورهای مخلتف وارد کنند. شایعات مربوط به سیستم زنجیره تامین این کمپانی نیز دقیقا همین روش را برای توزیع آیفونهای جدید در جهان پیشنهاد کرده است. قطعاً دنبال کردن تحولات تکنولوژیک شرکت اپل برای فائق آمدن بر این چالش، جذاب خواهد بود. در اوایل سال جاری، بهنظر میرسید که اپل در نظر داشت تا همه مدلهای آیفون ۱۳ و 12s با سنسور لیدار روانه بازار شوند، اما به دلایلی این اتفاق رخ نداده و مثل سال گذشته، تنها در نسخههای پرو شاهد این سنسور خواهیم بود. نظر شما در مورد عملکرد سنسور لیدار در گوشیهای آیفون ۱۲ چیست؟ تفاوت دیگر بامپر با قاب گوشی در هوشمند بودن بعضی از قاب ها است و امکانات کاربردی خوبی دارند. لنز دوربین هم به همان اندازه مهم و حیاتی است. این امر با استفاده از فناوری LTPO محقق خواهد شد و همان چیزی است که اپل واچ نیز از آن استفاده میکند تا با کند کردن صفحه نمایش در حد یک هرتز، بتواند صفحه نمایش را همیشه روشن نگه دارد. آیفون میتواند برای بهینهسازی مشاهدهی محتوای خود، در سال ۲۰۲۱ از یک صفحه نمایش بهتر استفاده کند، اما ممکن است که با استفاده از فناوری LTPO اپل قصد داشته باشد که دوام باتری را با کنترل بیشتری همراه کند.

دیدگاهتان را بنویسید