قاب گوشی چه تفاوتی با محافظ، پوسته و پوشش دارد و کدام بهتر است؟

پوستهها لایه نازکی هستند که قسمتهای خارجی گوشی شما را پوشش میدهند. پوستهها علاوه بر جلوگیری از خراشیده شدن قسمتهای کناری و پشتی، محافظت کمی را نیز برای تلفن هوشمند شما به ارمغان میآورند. از اینرو این محصول برای جلوگیری از ایجاد شدن خط و خش روی بدنه موبایل و تبلت و شکستگی یا فرورفتگی لبههای آنها بسیار مناسب است. سبک طراحی و لوگوی بسیاری از طراحان مد و برندهای رسانهای بر روی قابها دیده میشود. همچنین باید بر اساس مدل گوشی انتخاب شود تا گوشی به خوبی در آن جا گرفته و کار کردن با آن آسان باشد. وقتی صحبت از خرید قاب گوشی به میان میآید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که «آیا من هم باید یک قاب برای گوشی خود تهیه کنم؟ با آنها کاربران هنگام فعالیتهای سخت به گوشیهای خود دسترسی سادهای دارند. اگر به هریک از این اسامی برخوردید، بدانید که با قابی نرم و انعطافپذیر طرفاید. مخصوصا اگر گوشی ما جزء گوشیهای گران قیمت و جدید باشد.

برای اطلاع از قیمت قاب گوشی، خرید قاب فانتزی گوشی هواوی و قاب گوشی دخترانه، بهتر است به سراغ فروشگاهها و مراکز معتبر بروید. همچنین این قابها علاوه بر تامین امنیت گوشی، در تنوع ظاهری گوشی بسیار موفق بودهاند و جلوه متمایزی از بدنه اصلی به آن میبخشند. این لطافت به قدری است که طبق تجربه بسیاری از کاربران می توان آن را بدون هیچ مشکلی کاملا خم نمود و دوباره به حالت اول بازگرداند. هنگامی که گوشیهای لمسی در اواخر دهه اول قرن بیست و یکم به بازار آمدند، درخواست برای کیف و کاور گوشی به شکل غیرمنتظرهای افزایش یافت. انتخاب بهترین قاب گوشی بسته به اولویت شما دارد. البته قیمت قاب گوشی هم در اینجا نقش مهمی دارد. همچنین با افزایش قیمت موبایل، بهترین کار استفاده از گارد، بک کاور یا قاب موبایل است تا از آن محافظت کند. طبیعتا ضربهای با این شدت هر وسیلهای را از کار میاندازد. 1. شارژر سازگار با مدل گوشی خودتان را انتخاب کنید. گوشیهای همراه ممکن است نامهای مشترک داشته باشند اما بر اساس سال تولید و قابلیتهای آن، در ظاهر متفاوتاند؛ به همین دلیل هنگام خرید قاب گوشی اطمینان حاصل کنید که این قاب مختص گوشی شما و با آن سازگار است.

با گذشت زمان، پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی، افزایش شرکت های تولیدکننده گوشی های هوشمند و ظهور فناوری های نوینی همچون فناوری نانو، گوشی های همراه دچار تغیییرات بنیادینی شدند و انقلابی در تولید گوشی های تلفن همراه به راه افتاد. قاب های حفاظتی مناسب دسته افرادی است که گوشی از دستشان زیاد می افتد و احتمال بروز مشکل برای آن وجود دارد. جنس سیلیکون ضد تعریق است؛ به همین دلیل این کاورگوشی برای افرادی که گوشی در دستشان عرق میکند، مناسب است. اگر به هر دلیلی، بیاحتیاطی یا شرایط کاری، معمولا زیاد گوشی از دستتان میافتد یا تحت تأثیر آسیبهای محیطی خواهد بود، قابهایی که پوششدهی کاملتر و قویتری دارند را به شما پیشنهاد میکنیم. اگر دستگاه خاصی دارید که قاب آن در بازار پیدا نمیشود، میتوانید خودتان قاب گوشی بسازید. بنابراین در انتخاب این مدل از قاب ها باید حتما به مدل گوشی مورد استفاده نیز توجه کنید. چرا باید از گارد، بک کاور و قاب و شاسی استفاده کنیم؟

موبایل های امروزه با زیبایی و ظرافت بسیار زیادی ساخته می شوند، که با استفاده از قاب و گارد از آنها محافظت می کنیم. در این بخش سعی کردیم انواع مختلف قاب و کیف گوشی در طرح ها و مدل های مختلف را بررسی کنیم. ویژگی های مذکور از جمله مشخصات با کیفیت ترین محافظ و گارد سیلیکونی هستند که نمونه خاص و منحصر به فرد آن را تنها در سایت های معتبر و فروشگاه های مشهور همچون فونی شاپ می توانید به سادگی خریداری نمایید. همانطور که در ویدیوی پایین میبینید، با استفاده از چند وسیله و مواد موجود در خانه میتوان به راحتی قاب گوشی را تمیز کرد. پس همانطور که متوجه شدید استفاده از گارد موبایل بسیار مهم است و معایب و مزایای خاصی دارد. قاب ژلهای انعطاف پذیری بیشتری دارد اما از معایب قاب ژله ای این است که محفاظت چندانی به شما ارائه نمیکند. اگرچه این مدل قابها روی وزن و ابعاد گوشی تأثیر نامطلوب خواهند داشت، اما حداقل مطمئنترند. با خرید کاور سیلیکونی گوشی موبایل میتوانید تنوع گستردهای از رنگهای مختلف را روی گوشی موبایلتان امتحان کنید. پس بگذارید چند نکتهای را هم درخصوص انواع جنس قاب گوشی با شما در میان بگذاریم. فروشگاه اینترنتی قاب و کاور یک فروشگاه تخصصی است که منحصرا به فروش قاب گوشی و انواع کاور موبایل می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید