رنگ کردن قاب گوشی موبایل

همچنین از بهترین مدلهای قاب های چرمی سامسونگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد: گارد گوشی سامسونگ مونت بلنک a10s، کاورگوشی سامسونگ مدل چرمی burburry e10. فقط به جنبه ی تزیینی و زیبایی قاب های گوشی اشاره کردیم، اما این قاب ها علاوه بر زیبایی کاربرد دیگری نیز دارند، وظیفه و کارایی این گوشی ها حفاظت از تلفن همراه شما در برابر آسیب های احتمالی از جمله ضربه بر اثر افتادن، زیر پا ماندن، برخورد با وسیله ای دیگر و … با خرید قاب گوشی که ضروری ترین لوازم جانبی موبایل است از بدنه گوشی در برابر آسیب هایی نظیر خط و خش، ضربات شدید، گرد و غبار، رطوبت، آب و حتی اثر انگشت محافظت کنید. محافظ­های شیشه­ای: این محافظ­ها در صورت صدمه دیدن، بعد از دریافت انرژی، آن را تخلیه میکنند، به این معنی که خود گلس ترک برداشته و به نمایشگر انرژی وارد نمیشود. استفاده از هر دو فناوری 4G و 5G بهمعنای انتخاب بیشتر برای کاربران هنگام مسافرت است، اما چنین چیزی میتواند هزینهی بیشتری به کاربر و همچنین اپل وارد سازد.

آیا واقعاً قاب گوشی میتواند در این مواقع خیال شخص را راحت کند و از خسارات گران قیمت جلوگیری کند؟ خرید تلفن در این زمان، آن قدر گران بود که فقط پولدارها میتوانستند گوشی موبایل داشته باشند. شاید هم در آینده شاهد استفاده از این سنسور در دستگاههای دیگری باشیم. اما می رسیم به مشکلات این مدل از قاب ها که در ابتدا به این باید اشاره کنیم که این قاب ها شاید به اندازه ی دیگر جنس های محافظ های گوشی انعطاف پذیر نباشند، اندکی سُر باشند، رسانای الکتریکی و دما باشند و در برابر کنش های شیمیایی، واکنش نشان دهند. دیجی تایمز به این نکته هم اشاره کرده است که Broadcomn، کوالکام و مدیاتک، در حال تولید تراشههای اصلی Wi-Fi 6E هستند که با ماژولهای جلویی RF جفت شوند. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بیشترین قیمت در میان قطعات موبایل مربوط به تعمیر تاچ و ال سی دی است. زمانی به این شایعات دامن زده شد که Cupertino به عنوان یک غول فناوری، حدود ۴۱۰ میلیون دلار به شرکت نوری II-VI داد تا در تحیقات مربوط به اجزای جدید، از جمله اسکنرهای لیدار، برای دستگاههای آینده خود سرمایه گذاری کند.

سنسور لیدار در آیپد پرو ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس استفاده شده است و شایعات زیادی هم وجود دارد که این سنسور برای همه مدلهای آیفون ۱۳ هم در دسترس خواهد بود. آیپد پرو از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی استفاده میکند، اما از فناوری LTPO نیز استفاده نمیکند و بنابراین این شایعات ممکن است از اساس حقیقت نداشته باشد. این شایعه توسط یک مشاور که در زنجیره تامین این کمپانی کار میکند، فاش شده است و ممکن است که سندیت نداشته باشد. ممکن است برای شما سوال پیش آمده باشد که آیا کسی هست از قاب گوشی استفاده نکند؟ بعد قاب را بردارید و اجازه دهید تا چسب خشک شود. قبل از اینکه چنین سیستمی به گوشیهای هوشمند راه پیدا کند، در ماموریت آپولو ۱۵، اجازه تصویربرداری از سطح ماه را فراهم کرده و بسیار مفید ظاهر میشد. این سنسور برای اولین بار با گوشیهای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس ارائه شده و اپل توانست که ویژگی جدیدی را برای گوشیهای پرچمدار خود فراهم کند.

ادعای دیگری نیز مطرح شده است که اپل میخواهد در مدلهای پرو خود، نرخ تازهسازی ۱۲۰ هرتزی را ارائه دهد، اما برای جلوگیری از تخلیه سریع باتری، این سیستم را بهصورت متغیر در اختیار کاربر قرار خواهد داد. سیستم تشخیص و تابش نور که آن را با عنوان «سنسور لیدار» میشناسیم، به عنوان یک فناوری جذاب برای اندازه دقیق عمق تصاویر شناخته میشود. اطلاعات منتشر شده نشان میدهد که آیفون ۲۰۲۱ از سیستم چهار دوربینه با سنسور LiDAR اضافی استفاده خواهد کرد. زمان بازگشت همین تصویر در این سنسور مشخص شده و میتوانید عمق تصاویر را بهتر متوجه شوید. آیفون میتواند برای بهینهسازی مشاهدهی محتوای خود، در سال ۲۰۲۱ از یک صفحه نمایش بهتر استفاده کند، اما ممکن است که با استفاده از فناوری LTPO اپل قصد داشته باشد که دوام باتری را با کنترل بیشتری همراه کند. ممکن است که بازهم تا زمان رسیدن به زمان عرضه گوشیها، برنامهها تغییر پیدا کرده و انتشار نسخه نهایی سخت افزارها، با تغییراتی روبرو شود. مدلهای ۲۰۲۱ نیز احتمالا براساس منطقهای که به فروش خواهند رسید، تغییراتی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید