راهنمای جامع خرید قاب گوشی؛ بهترین قاب برای گوشی من کدام است؟

اگر یک قاب موبایل با طرح پلنگی، پوست مار، گورخری یا شبیه پوست گربه وحشی دارید، یعنی اینکه شما یک کودک وحشی در درون خود دارید، البته ناراحت نشوید چون اصلا منظورمان جنبه منفی این کلمه نیست. دوم هم باید بگوییم که شما با انتخاب این نوع قاب موبایل احتمالا دوست دارید روی خط مد و فشن حرکت کنید، چون این نوع قاب موبایل از ترندهای لوازم جانبی موبایل محسوب میشود و سومین مورد که از همه جالبتر است، این است که شما فرد بسیار باهوش و اقتصادیای هستید، چون انتخاب یک لوازم جانبی موبایل مانند قاب گوشی که چیز بسیار سادهای است، اگر چند رنگ باشد، یعنی اینکه میخواهید در مصرف پولتان صرفه جویی کنید و با یک قاب گوشی ، آن را با رنگهای مختلف لباس و اکسسوری ست کنید! اگر گوشی شما زیاد داغ میکند، قطعا قرار دادن آن در داخل یک قاب دیگر کمکی به این مشکل نمیکند.

هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. اگر کیف پول شما نیز به همین مقدار مختصر میشود، میتوانید چند کارت و اسکناس خود را پشت قاب قرار دهید تا دیگر نیازی به کیف پول نداشته باشید. با وجود مشکلات این چنینی، همچنان وجود یک قاب در پشت گوشی مزایایی دارد که به راحتی می توان به خاطر آنها از معایب و مشکلاتشان چشم پوشی کرد. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. در سراسر دنیا بیش از 4 میلیارد نفر گوشی موبایل دارند و هر یک نیاز به بهترین گارد گوشی دارند تا از آن در برابر ضربه محافظت شود.

محافظ­های پلاستیکی: این نوع محافظ­ها از خراش بر روی صفحه نمایش و یا برجای ماندن اثر انگشت و گرد و خاک جلوگیری می­کنند، ولی از نمایشگر در برابر افتادن از ارتفاع و شکستنهای احتمالی به خوبی محافظت نخواهند کرد. آیا جنس باکیفیتی دارد و از متریالهای خوب و بادوام در ساخت آن استفاده شده است یا خیر. به همین دلیل انتخاب یک قاب گوشی مناسب نیازمند اندکی دقت بوده و به مقداری تجربه نیاز دارد. برند شیائومی نیز از برندهای پرطرفدار و محبوب در بازار ایران است که به دلیل قیمت مناسب و در عین حال ارائه قابلیتهای فراوان همراه با کیفیت بالا کاربران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. افرادی که زیاد طبیعت گردی میکنند یا به هر شکل به ابزارهایی مانند چاقو، انواع پیچکشتی ریز و یا قلابهای مختلف نیاز دارند، شاید گاهی در مواقع حساس این ابزارها در اختیارشان نباشد؛ در این قاب تمامی این ابزارها جای داده شده تا یکی از کاربردیترین و البته عجیب ترین قاب های گوشی موبایل را شاهد باشیم.

در این مقاله با عجیب ترین و جالب ترین قاب گوشی های همراه که کارکردی بیشتر از یک قاب محافظ دارند، آشنا خواهید شد. یکی از جالب ترین و عجیب ترین قاب های تولید شده، مربوط به قاب هایی میشود که دارای یک پاور بانک همراه هستند. صرفنظر از اینکه تلفنهای همراه گاهی اوقات زمان با ارزش ما را از بین میبرند، اما همراه داشتن آنها امری اجتناب ناپذیر است. ممکن است شما در هر ساعت از روز و در هر نقطهای از شهر یا مناطق بین شهری با یک فرد مزاحم یا سارق مواجه شوید، در این قاب موبایل جالب، یک اسپری فلفل بسیار ریز در پشت قاب قرار گرفته که با زدن یک دکمه، چاشنی سوزنده فلفل، اسپری میشود و میتواند شما را از دست افراد مزاحم نجات دهد. منتها بامپرها معمولا از پشت گوشی محافظت چندانی نمیکنند. این قاب ها از جذابیت و زیبایی بالایی برخوردار است. اما اینکه خرید هندزفری لازم است شامل رعایت چه نکاتی باشد سوالی است بسیار مهم.

دیدگاهتان را بنویسید