راهنمای جامع خرید قاب گوشی؛ بهترین قاب برای گوشی من کدام است؟

به هر حال انتخاب یک قاب ساده نیست ! چسبندگی ای که به دست دارد و باعث عدم لغزش و لیز خوردن می شود. در اکثر این مدل از قاب ها یک سطح فلزی دارای آهنربا وجود دارد که برای اتصال به هولدر مگنتی خودرو استفاده می شود و دیگر نیازی به تهیه یک مگنت جداگانه و قرار دادن آن پشت قاب گوشی برای اتصال به هولدر ماشین وجود نخواهد داشت. دارای نماد اعتماد الکترونیکی و پشتیبانی باشد. قاب گوشی پارچه ای، در کنار تمام مزیت هایی که گفته شد، دارای معایبی نیز هست. مهمترین مزیت قابهای کتابی برای استفاده داخل کیف است. شاید مهمترین کاری باشد که برای سلامتی موبایلتان باید انجام بدهید. بامپِرها (bumper) دراصل برای محافظت از لبهها طراحی شدهاند. اما در اکثر این قاب ها تنها جنبه زیبایی و طراحی روی قاب مورد توجه است و معمولا جنبه محافظت از گوشی کمتر مورد توجه قرار می گیرد. سبک طراحی و لوگوی بسیاری از طراحان مد و برندهای رسانهای بر روی قابها دیده میشود. با این مدل قابها میتوانید بهمحض خالیشدن باتری گوشی به امکانات شارژ مجهز باشید.

گفتنی است ما تمامی گارد های محافظ گوشی های سامسونگی را تقریبا پوشش داده ایم تا بتوانیم به صورت تخصصی روی تنوع مدل چه در گوشی و چه در طرح ها و قیمت های مختلف تمرکز کنیم. در کنار این تنوع طرح و رنگ ما توانسته ایم تنوع مدل گوشی را هم برقرار کرده و حرف اول را در بین تمام وبسایت ها در زمینه فروش قاب گوشی های سامسونگی بزنیم. اگرچه این مدل قابها روی وزن و ابعاد گوشی تأثیر نامطلوب خواهند داشت، اما حداقل مطمئنترند. این جنس قابها ممکن است از چرم اصل یا مصنوعی باشند. چرم اصل هم که میدانید ارزان نیست. قابهای کتابی با اسامی مختلفی ازجمله فولیو (folio)، فلیپ کاور (flip cover) یا کیف کلاسوری هم شناخته میشوند. همیشه هواداران پرسپولیس با تیم رغیب در حال کل کل های مختلفی هستند و داشتن آرم و نشانی خاص و یا طرحی که باعث اذیت رقیب شود در این شرایط بسیار کاربردی است. به همین جهت محافظت از گوشی نیز بسیار مهم است زیرا موبایل یکی از نگهدارنده های اطلاعات شخصی و خصوصی هرفرد است.

برخی دیگر به پورت های موبایل توجه نمیکنند و باعث می شوند که سوکت هندزفری یا شارژر درست وارد نشود. لازم به ذکر است که این قاب های موبایل برای همه گوشی های موجود در لیست داخل توضیحات قابل تولید است. گارد ها نه تنها از پشت موبایل محافظت میکنند بلکه برخی از آنها به دلیل اینکه دور تا دور دوربین و صفحه موبایل را میگیرند، آسیب را به حداقل می رسانند. استفاده از کیف گوشی هم برای جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش بسیار موثر است. گارد های سیلیکونی نه تنها تمام موبایل را می پوشانند بلکه به دلیل اینکه دور صفحه نمایش موبایل را میگیرند، از آن هم محافظت میکنند. این پایین بودن قیمت باعث می شود شما قادر به خرید گار های سیلیکونی در رنگ های مختلف باشید و برای تنوع از رنگ های مختلف استفاده کنید. سایتی که تنوع محصولات بالایی داشته باشد. ازلحاظ ریختوقیافه هم معمولا شکیل و خوشدستاند و تنوع مدل تقریبا خوبی دارند. منتها ازلحاظ میزان محافظتکنندگی میتوانند از مدلی به مدل دیگر متفاوت باشند. این مدل قاب گوشی شیائومی ردومی نوت 8 از مواد محیطی و غیرسمی جدید پلی اورتان ساخته شده که مطابق با استانداردهای سلامت غذایی است. مواد مورد استفاده در این آرم بندها شامل سیلیکون، لاستیک و پارچه است.

ضخامت و وزن کم این قاب باعث میشود در حین اینکه گوشی در دست شماست، حس سنگینی نداشته باشید. این قاب ها معمولا یا خوش دست و راحت نیستند و به وزن دستگاه اضافه می کنند یا حتی کارایی مورد نظر را ندارند. ویژگی های مذکور از جمله مشخصات با کیفیت ترین محافظ و گارد سیلیکونی هستند که نمونه خاص و منحصر به فرد آن را تنها در سایت های معتبر و فروشگاه های مشهور همچون فونی شاپ می توانید به سادگی خریداری نمایید. انواع قاب محافظ موبایل را می توانید با بهترین قیمت از اس وی اس کالا خریداری نمایید. شما می توانید تا یک هفته پس از خرید کردن تحویل گرفتن محصول آن را مرجوع کنید و هزینه را کاملا پس بگیرید. جنس بدنه آن نرم است و اثر انگشت و لکه را به خود جذب نمیکند. قابهای این جنسی لیز نیستند و معمولا به جیب کوچکی هم برای حمل کارت مجهزند. یعنی بدون اینکه نیازی به حمل جداگانه پاوربانک داشته باشید قادر به شارژکردن گوشی با باتری تعبیهشده داخل قاب خواهید بود.

0 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای جامع خرید قاب گوشی؛ بهترین قاب برای گوشی من کدام است؟;

دیدگاهتان را بنویسید