خرید و بررسی قاب گوشی و گارد تبلت

باید منتظر ماند و دید که ویژگیهای خاص آیفون ۱۳ که در iOS 15 در اختیار شما خواهند بود و هنوز چیزی در مورد آن نمیدانیم، شامل چه مواردی خواهند شد. انتظار میرود که آیفون ۱۲ چندین تغییر در طراحی ارائه دهد، به این معنی که آیفون 13 احتمالا فاقد چنین حالتی خواهد بود. قابهای بیکیفیت معمولا چنین مشکلاتی دارند که کار کردن با گوشی را سختتر و مانع از عملکرد مناسب گوشی همراه میشوند. قابهای لاستیکی بیشتر جنبه تزئینی دارند چرا که در انواع رنگهای جذاب ساخته میشوند و در برابر ضربه مقاومت بسیار کمی دارند. کیف و کاور گوشی زود کثیف میشوند و باید هر از چند گاهی آن را تمیز کنید. برای اینکه نگاه سادهای به همه چیز داشته باشید، از آنجا که آیفون ۲۰۲۰ را با عنوان « آیفون 12 » میشناسیم، بههمین دلیل سری سال ۲۰۲۱ این گوشی را با نام آیفون 13 نامگذاری کردهایم. آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو مکس دارای یک پردازنده گرافیکی بزرگتر با پنج هسته هستند.

نظرات نهایی در مورد آیفون ۱۳ را بعد از عرضه رسمی آن میتوانیم شاهد باشیم و در چنین زمانی، صرفا اطلاعات تایید شده توسط اپل هستند که در مراسم یک ساعته آنها در اختیار ما قرار گرفتند. چنین امری سبب میشود که شایعات پیرامون محصولاتی که ممکن در چند سال آینده روانه بازار شود و با عرضهی آن فاصله قابل توجهی داشته باشیم نیز همچنان وجود داشته باشد. سیستم جدیدی که روی سری آیفون ۱۳ به کار رفته است، مربوط به تراشه A15 Bionic میشود که بهعنوان پیشرفتهترین تراشه اپل، در این سری قدرت نمایی میکند. موتور عصبی این تراشهها پیشرفت کرده است و برنامههای قدرتمندی در زمینه یادگیری ماشین، مانند ویژگی جدید Live Text و همچنین سیستم تشخیص گفتار Siri هم به واسطه این تراشه جدیدی روی آیفون ۱۳ فراهم شدهاند. هر چهار مدل دارای سیستم تثبیت کننده نور است و پیشرفتهای فوقالعادهای را هم در زمینه سنسورهای اولتراواید گوشیها شاهد بودهایم.

شایعه شده است که آیفون ۱۲ پرو از همان سیستم سه دوربین آیفون ۱۱ پرو استفاده خواهد کرد، اما یک سنسور اضافی نیز برای LiDAR در نظر گرفته شده است. دستگاههایی که در اوایل توسعه قرار دارند، معمولا بهندرت اطلاعاتی از آنها از اپل به بیرون درز پیدا میکند، اما با توجه به سیستم جدید کاری با توجه به روزهای کرونایی که همهی کارکنان از خانه کار خود را انجام میدهند، اطلاعات بسیار بیشتر از سالهای گذشته در اختیار خبرگزاریها قرار گرفته است. در قاب عقب گوشی یک محدوده بیضیشکل وجود دارد که دارای نورهای RGB و شکافهایی برای هدایت هوا به بیرون دستگاه است. اصلی ترین تفاوت بامپر با قاب اینه که بامپر فقط دور بدنه گوشی رو میپوشونه اما قاب همه جای گوشی رو می پوشنه به جز نمایشگر . اگر برند موبایل شما اپل است بهتر است از قاب های اصلی ای شرکت استفاده کنید. تمرکز بیشتر سری آیفون ۱۳ روی دوربینها و تراشه A15 Bionic بوده است. آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی، پردازنده گرافیکی چهار هستهای به کار رفته است که برای تجربه بازی و عکاسی با گرافیک بالا، بسیار مناسب خواهد بود. ویژگیهای برتری که به واسطه سیستمعامل جدید iOS 15 در اختیار شما قرار میگیرند، شامل بهروزرسانی جدید برای FaceTime خواهد بود که امکان تماشای ویدیوهای یوتیوب را با دیگران فراهم کرده و میتوانید مطالب دیگری را هم با آنها به اشتراک گذارید.

نظرات خود را در بخش کامنتها با ما در میان گذارید. شما نیز میتوانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. اگرچه، این شرکت ظرفیتهای کامل خود را اعلام نمیکند، اما با ادعاهایی که در رویداد اپل دیده بودیم، میتوانند چندین ساعت ماندگاری بیشتری نسبت به سری گذشته داشته باشند. همانطور که تغییراتی را در طراحی بدنه شاهد بودیم، تغییر دوربین در سری گوشیهای آیفون نیز در یک چرخه طولانیتر اتفاق خواهد افتاد. آیفون ۱۳ پرو ۱.۵ ساعت و آیفون ۱۳ پرو مکس هم ۲.۵ ساعت ماندگاری باتری بیشتری نسبت به گوشیهای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهند داشت. مهم ترین علت این امر هم مربوط به آینده نگری برای تامین استقامت تلفن همراهی است که شما احتمالا برای خرید آن هزینه ی سنگینی پرداخت کرده اید و برای مراقبت از آن باید هزینه کنید. این امر باعث میشود که قاب موبایل بسیار سخت شود و جلوی حجم زیادی از ضربه را بگیرد. گفته میشود که این طراحی دوربین به مجموعه آیفونهای ۲۰۲۱ پرو نیز در نظر گرفته خواهد شد. ساعت و تاریخ، پیامک ها و تماس های از دست رفته، موزیکی که به آن گوشی می دهید و هر چیزی که به صورت اعلان روی صفحه گوشی شما قرار گرفته شده باشد توسط این قاب به نمایش در میآید.

دیدگاهتان را بنویسید