خرید قاب گوشی موبایل و کاور و گارد گوشی

توجه کنید که این وسیله باید به خوبی کنارههای گوشی شما را پوشانده و ضخامت مناسبی داشته باشد تا در صورت زمین خوردن گوشی از آن محافظت کند. البته اینها ارقام وعده داده شده توسط اپل هستند و بعد از انتشار گوشیها، باید عملکرد آنها در دنیای واقعی نیز مورد آزمایش قرار داده شوند. افزایش قیمت گوشیهای موبایل باعث شده است که محافظت از آنها یکی از اولویتهای مهم خریداران باشد. آیفونهای جدید با ناچ کوچکتر، نمایشگرهای روشنتر، تراشه سریعتر A15 Bionic و ارتقاهای بیشتر و عالی برای دوربین همراه شده است که در کنار عمر باتری بهتر، میتواند نظر مثبت بسیاری از طرفداران و خریداران گوشیهای هوشمند را جلب کند. تراشه A15 Bionic آن قویترین پردازنده گرافیکی تاریخ گوشیهای آیفون را با ۵۰ درصد عملکرد بیشتر نسبت به گوشیهای رقیب ارائه خواهد کرد. نمایشگرهای آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو، دارای روشنایی ۸۰۰ نیت خواهند بود که ۲۸ درصد روشنایی بیشتر را نسبت به آیفون ۱۲ ایجاد میکنند.

پس بهتر است که برای محافظت از این دوستان ارزشمند که پول زیادی خرجشان کرده اید، کمی بیشتر دست به جیب شده و یک قاب محافظ گوشی هم تهیه کنید تا هم دستگاه عمر بیشتری داشته باشند و هم موبایلمان دوست خوبی پیدا کند! هوآوی در ساخت گوشی Y9a از یک نمایشگر 6.63 اینچی با وضوح تصویر 2400×1080 پیکسل استفاده کرده است که کیفیت مطلوبی را ارائه میدهد. این برند در زمینه تولید لوازمی که برای حفاظت و امنیت گوشی طراحی شدهاند بسیار قوی عمل کرده است. تنوع قاب گوشی در برندهای مختلف این روزها بسیار زیاد است و تقریبا برای همه سلیقهها میتوان قاب گوشی مورد نظر را در بازار پیدا کرد. قاب های راگِد (rugged)، از قدرت محافظتی بسیار بالایی بر خوردارهستند اما بر خلاف کاربری فوق العاده مستحکمی که دارد، بسیار سنگینو تقریبا هم بد قیافه هستند! استفاده از کیف گوشی هم برای جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش بسیار موثر است. گارد گوشی بهترین ابزار برای محافظت از بدنه موبایل و از مهمترین لوازم جانبی گوشی است. قابهای کامل یا بک کاور: طراحی این نوع قابها به گونهای است که تمام گوشی شما به جز صفحه نمایش آن را در برمیگیرد و از آن به خوبی محافظت میکند.

دور تا دور لنز دوربین موبایل را احاطه میکنند و با ایجاد فاصلهای کم بین لنز و سطوح صافی که ممکن است گوشی با آن در تماس باشد، از دوربین موبایلتان محافظت میکنند. ما تا حد امکان از عبارات قاب گوشی مردانه، قاب گوشی زنانه و یا دخترانه و پسرانه در معرفی محصولات و قابهای سایت استفاده نمیکنیم تا این فرهنگسازی کم کم اتفاق بیفتد. پس این مدل گزینه مناسبی برای جلد گوشی سامسونگ شما خواهد بود. پس با ما همراه شوید. خرید یک کاور و یا قاب گوشی زیبا ضمن اینکه به گوشی شما زیبایی میبخشد از آسیب دیدن آن جلوگیری کرده و شمارا از پرداخت هزینه های گزاف برای خرید گوشی تلفن همراه وا میدارد و با همان گوشی خود ظاهر جدیدتری را تجربه کرده و لذت میبرید . بامپر: این نوع قاب که به صورت نوعی نوار است و دور گوشی را میپوشاند تا حدودی از ضربه جلوگیری میکند. آیفون ۱۳ مینی دارای ۱.۵ ساعت عمر باتری بیشتر خواهد بود و این ارتقا برای آیفون ۱۳ پایه، تا ۲.۵ ساعت نیز افزایش پیدا میکند. آیفون ۱۳ از یک ناچ کوچکتر استفاده میکند و این مهمترین تغییری است که برای این سری رخ داده است.

حالت فیلمبرداری سینمایی، جالبترین ارتقایی است که تاکنون برای دوربینهای آیفون ۱۳ رخ داده است و میتوانید هنگام حرکت، روی سوژه خود فوکوس کنید. تاریخ عرضه آیفون ۱۳ برای هر چهار مدل معرفی شده در رویداد، ۲ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ خواهد بود. فناوری اتصال 5G هم با پشتیبانی از پهنای باندهای بیشتر، ارتقا یافته است و اپل در طی رویداد، اعلام کرد که در بیش از ۶۰ کشور جهان، با اپراتورهای بیشتری قرارداد بسته و کاربران بیشتری میتوانند در این اکوسیستم قرار گیرند. به هر حال، قیمت گذاری جهانی این گوشیها، تقریبا مطابق با سال گذشته است و با ورود به کشور و گذراندن شرایط مختلف، قیمتهای متفاوتی را خواهیم دید که در اینجا به آن نمیپردازیم. در حال حاضر، این ناچ ۲۰ درصد کوچکتر شده است و میتواند شرایط را تا حدود زیادی بهبود بخشد. چنین امری سبب میشود که صفحه نمایش کمی بزرگ تر شده و در امتداد لبه بالای گوشی، شرایط بهتری به خود بگیرد. آیفون ۱۳ جدید دارای ناچ کوچکتری است که بهطور دقیق، ۲۰ درصد کوچکتر از همتای خود در سری آیفون ۱۲ خواهد بود. آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی در پنج رنگ عرضه خواهد شد که بهترتیب، صورتی، آبی، میدنایت، استارلایت و قرمز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید