خرید قاب گوشی موبایل و کاور و گارد گوشی

آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی در پنج رنگ عرضه خواهد شد که بهترتیب، صورتی، آبی، میدنایت، استارلایت و قرمز خواهد بود. البته قاب های پاوربانک دار به دلیل قیمت بالا تنها برای گوشی های پرچمدار عرضه می شود. آیفون ۱۳ مینی، هماکنون ۱.۵ ساعت طول عمر بیشتری را برای باتری وعده داده است و این در حالی است که با آیفون ۱۳ پایه، میتوانید ۲.۵ ساعت عمر باتری بالاتری را تجربه کنید. ویژگی جدید لنزهای مورب آیفون مینی و آیفون ۱۳، این است که دو آیفون ابتدایی این سری که اندازه کوچکتری هم دارند، تمایز بیشتری نسبت به مدلهای سال گذشته خواهند داشت. مدلهای پرو هم یقینا قیمت بالاتری نسبت به دو مدل ابتدایی خواهند داشت. هر چهار مدل آیفون ۱۳ دارای سیستم گواهی IP68 برای مقاومت بالا در برابر آب هستند. آیفون ۱۳ جدید دارای ناچ کوچکتری است که بهطور دقیق، ۲۰ درصد کوچکتر از همتای خود در سری آیفون ۱۲ خواهد بود. در حال حاضر، این ناچ ۲۰ درصد کوچکتر شده است و میتواند شرایط را تا حدود زیادی بهبود بخشد. این اولینباری است که ناچ از زمان معرفی در آیفون ایکس در سال ۲۰۱۷، دچار تغییر و تحول میشود. آیفونهای جدید با ناچ کوچکتر، نمایشگرهای روشنتر، تراشه سریعتر A15 Bionic و ارتقاهای بیشتر و عالی برای دوربین همراه شده است که در کنار عمر باتری بهتر، میتواند نظر مثبت بسیاری از طرفداران و خریداران گوشیهای هوشمند را جلب کند.

تراشه A15 Bionic آن قویترین پردازنده گرافیکی تاریخ گوشیهای آیفون را با ۵۰ درصد عملکرد بیشتر نسبت به گوشیهای رقیب ارائه خواهد کرد. گوشیهای هوشمند جدید دستگاههای بسیار ظریفی هستند، به همین دلیل نیاز به کاور گوشی دارند که محافظت % از بدنه را تضمین کند. با توجه به بزرگ بودن ابعاد گوشی هوشمند سامسونگ a51 و همچنین بدنه ظریف آن قطعا این مدل نیاز به محافظت بیشتری دارد. بنابراین موقع خرید کیف گوشی به محکم بودن جنس آن توجه کنید. حالت فیلمبرداری سینمایی، جالبترین ارتقایی است که تاکنون برای دوربینهای آیفون ۱۳ رخ داده است و میتوانید هنگام حرکت، روی سوژه خود فوکوس کنید. این حالت کمک میکند که فوکوس بیشتری روی سوژهها وجود داشته باشد و بتوانید مدام آن را در حین فیلمبرداری تغییر دهید. صفحه نمایش آن بار دیگر با محافظ سرامیکی اپل پوشانده شهد است تا در صورت سقوط روی زمین یا سطوح دیگر، محافظت بهتری از خود داشته باشد. دوربین اولترا واید، حتی نور بیشتری هم میتواند نسبت به سنسورهای دیگر دریافت کند. یک دوربین تله فوتو جدید با زوم اپتیکال ۳ برابری، یک سنسور اولترا واید جدید با ۶ عنصر که نور بیشتری را میتواند وارد خود کند، همراه با یک سنسور واید با بهبود ۲.۲ برابری از نظر عملکرد در عکاسی شب نیز به آیفونهای جدید قدم گذاشته است.

آیفون ۱۳ پرو دارای نمایشگرهای ۱۲۰ هرتزی از نوع پروموشن (ProMotion) است و یک سیستم دوربین جدید را هم شاهد هستیم که شامل یک لنز اولترا واید ۶ عنصری همراه با زوم اپتیکال ۳ برابر است. آیفون ۱۳ بالاخره از راه رسیده است و با معرفی رسمی آن در رویداد اپل، شاهد جزئیات کاملی در مورد آیفونهای جدید هستیم. قاب ماب, یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه تخصصی خرید قاب گوشی کار خود را با هدف راه اندازی یک بستر بزرگ برای خرید قاب موبایل آغاز کرد. به محض ورود به قاب ماب با یک فروشگاه پر از قاب روبرو می شوید. آیفون ۱۳ از یک ناچ کوچکتر استفاده میکند و این مهمترین تغییری است که برای این سری رخ داده است. ناچ همواره مورد انتقاد کاربران گوشیهای هوشمند بوده است و جایی است که فناوری Face ID، دوربینی جلو و اسپیکر مخصوص شنیدن صدای مخاطبین را در هنگام تماس در خود جای داده است. یک نمایشگر جدید پروموشن (ProMotion) هم در سری آیفون ۱۳ پرو وجود دارد که مقیاس آن از ۱۰ هرتز تا ۱۲۰ هرتز متغیر خواهد بود و به گونهای طراحی شده است که بتواند بهصورت پویا نسبت به محتواهای مختلف نمایش داده شده در گوشی، متغیر باشد.

ما در ادامه قصد داریم ابتدا نگاه خلاصهواری به آنچیزی که در رویداد معرفی شد بیندازیم و سپس بهصورت مفصل، در مورد هر کدام از بخشهای آیفونهای جدید صحبت کنیم. در ادامه با مقاله راهنمای خرید قاب گوشی با تکنوسان همراه باشید. در ادامه میتوانید پسزمینه تصویر را تار کرده و بهطور خودکار، فوکوس را هنگام عکاسی تغییر دهید. امکان تغییر موقعیت فوکوس در هر زمان از فیلمبرداری نیز فراهم شده است و همین امکانات کافی است تا بدون داشتن اطلاعات خاصی در زمینه فیلمسازی حرفهای، بتوانید از چنین امکانی در ویدیوهای شخصی خود هم استفاده کنید. این لطافت به قدری است که طبق تجربه بسیاری از کاربران می توان آن را بدون هیچ مشکلی کاملا خم نمود و دوباره به حالت اول بازگرداند. این گوشیها از طراحی جدید و مورب برای دوربین استفاده میکنند و دوربینها، میتوانند ۴۰ درصد نور بیشتری را به سنسور خود وارد کنند. آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس هم از روز جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ مصادف با ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ برای پیش خرید در دسترس عموم قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید