خرید قاب گوشی موبایل و کاور و گارد گوشی

از مزایای دیگرقاب های پلاستیکی، ژله ای و سلیکونی می توانیم به لیز نبودن آن ها نیز اشاره کرد. قاب های پلاستیکی، ژله ای و سلیکونی را در بین قاب گوشی اپل، قاب گوشی سامسونگ و قاب گوشیهواوی به راحتی می توانید بیابید. شما خواننده گرامی دیگر به خوبی این نکته را می دانید که قاب سیلیکونی، قاب گوشی اپل، قاب گوشی سامسونگ، قاب گوشی هواوی را در انواع قاب گوشی دخترانه و قاب گوشی پسرانه می توانید پیدا کنید. مهم ترین علت این امر هم مربوط به آینده نگری برای تامین استقامت تلفن همراهی است که شما احتمالا برای خرید آن هزینه ی سنگینی پرداخت کرده اید و برای مراقبت از آن باید هزینه کنید. این کاورها به گونهای هستند که برای خریدنشان باید حتما به مدل گوشی موبایلتان توجه کنید. وقتی سری به یه فروشگاه تخصصی موبایل و تبلت میزنید با انواع قاب های موبایل و کاورها روبرو میشوید. معمول ترین نوع کاور موبایل همین کاورها هستند که از سیلیکون یا لاستیک ونیل ساخته شدهاند. برخی از مدلهای محافظ دوربین گوشی از متریال آلومینیوم تولید شدهاند.

کاور های گوشی و قاب های موبایل برای اهداف مختلفی روانه بازار شدهاند. اما مهم ترین نکته ای که باید بر روی آن تاکید نماییم این است که در هنگام خرید قاب گوشی حتما از فروشگاهی خرید کنید که قاب های اصل و با کیفیت را عرضه نماید، فروشگاهی همچون لوازم جانبی موبایل کالانه. ویژه سال ۲۰۲۰ و ۹۹ برای علاقه مندان به این نوع لوازم و عاشقان تلفن همراه در مجله حرف تازه گرداوری و گلچین کردیم تا مورد پسند دختر خانم ها و آقا پسرها و خانم ها و آقایان قرار بگیرد. معمولا این لوازم نمیتوانند از شکسته شدن شیشه صفحهنمایش جلوگیری به عمل آورند. و برخی دیگر باعث زیادی گرم شدن موبایل می شوند که به قطعات داخلی موبایل به ویژه باتری گوشی آسیب می زند. البته به خاطر همین قطر زیاد برای استفاده در جیب چندان راحت نیستند. این محصولات به مقاومت و استحکام بسیار شدید معروف بوده و می توانند بدنه گوشی را در صورت سقوط از فاصله های زیاد و چندین متری نیز حفظ کنند.

پس اگر قصد خرید قاب موبایل مدل بامپر را دارید، یادتان بماند که این مدل قاب ها قدرت محافظتی بسیار محدودی دارند. قاب های راگِد (rugged)، از قدرت محافظتی بسیار بالایی بر خوردارهستند اما بر خلاف کاربری فوق العاده مستحکمی که دارد، بسیار سنگینو تقریبا هم بد قیافه هستند! البته هندزفری بی سیم در این مورد بسیار کاربردیتر است. بسیاری از این نوع قابها را میتوان به کمربند وصل کرد. اما این نوع از قاب ها مخصوصا از نوع سیلیکونی هستند و به صورت ذاتی اندکی چسبنده هستند و به نسبت دیگر قاب ها، کمی زودتر کثیف می شود. در کیف­های چرمی معمولا به صورت مگنتی است و امنیت آنها نسبت به کیف­های پارچه­ای بیشتر است. قاب های فلزی معمولا از جنس آلومینیومهستند و این خود نشان می دهد که برای محافظت از گوشی در برابر خطوخش و یا ضربات سهمگین بسیار مناسب و با دوام هستند. قاب های بامپِر (bumper) در یک کلام قاب هایی ساده، سبک و با قابلیتضربه گیری بسیار بالایی هستند.

کیف ها نوعی دیگری از کاورهای گوشی هستند که یک صفحه اضافی برای قرار گیری روی صفحه نمایش گوشی دارند و از صفحه گوشی نیز محافظت می کنند. برخی از کاربران بهتر است در بین قاب های تاف دنبال مدلی باشید که بتواند تا کمی از لبه های روی صفحه ی موبایل را هم بپوشاند. در این قابها دسترسی خوبی هم به دکمههای گوشی وجود دارد. حتی برخی از قاب ها آنقدر خاص و متفاوت هستند که از آنها به عنوان عجیب ترین قاب های گوشی موبایل یاد میشود. اصلی ترین خاصیت گارد سیلیکونی از نامش گرفته شده. تمام هدف ما این است که رضایت کامل شما مشتریان عزیز را در زمینه هزینه برای تهیه یک گارد محافظ سامسونگ نیز به همراه داشته باشیم. تنوع رنگ و مدل قاب های پارچه ای نیز از دیگر شاخصه هایی است که باید هنگام خرید قاب گوشی به آن توجه کنید و بسته به علاقه تان محصول مورد نظر را تهیه نمائید. اگر گوشی شما به دفعات زیادی از دستانتان رها میشود، بهتر است که یک قاب محکم و یک محافظ شیشهای گرمادیده را برای آن تهیه کنید. این کار را با نخ هایی با رنگ های دیگر تکرار کنید تا به طور کامل قاب موبایل را بپوشانید.

دیدگاهتان را بنویسید