تعمیرات تخصصی آیفون، سرفیس و کنسول های بازی

این امر باعث می شود که قاب موبایل بسیار سخت شود و جلوی حجم زیادی از ضربه را بگیرد و در نتیجه هنگام افتادن از ارتفاع سه متری هیچ اتفاقی برای گوشی پیش نمیآید. در نتیجه اگر در ساخت یک کاور ضربهگیر از لاستیک باکیفیتی استفاده شود، این قاب خاصیت الاستیسیته فوقالعادهای خواهد داشت و خواهد توانست که در برابر ضربه و آسیبهای تصادفی به خوبی از گوشی محافظت کند. فیبر کربن بهدلیل ویژگیهای خوبش مثل مقاومت در برابر گرما (کمتر از موادی مثل آلومنیوم کوچک و بزرگ میشود) در ساخت تجهیزات نظامی و بیمارستانی زیاد استفاده میشود. ازجمله رایجترین پلاستیکهای مورداستفاده در ساخت گوشی عبارتاند از پلیکربنات (PC) و پلییورتان ترموپلاستیک (TPU). قاب گوشی را میتوان با رنگ، لاک ناخن، نوار چسبهای رنگی، دکمه، نگین، مروارید، روبان و … برخلاف قاب گوشی ، بامپر ها به لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با هم ندارن اما جنس بدنه شون با هم فرق داره !

این نوع قابها، معمولاً دارای بدنه بسیار مقاومی هستند که درون آنها از مواد اسفنج مانند نرمی استفاده شده است. البته این مزیت حفاظتی، مشکلاتی را هم به همراه خود برای کاربر به ارمغان آورده است. من به خانوما بامپر رو توصیه نمیکنم چون احتمال اینکه گوشی از دست شون سربخوره خیلی بیشتره . معمولاً برای همه اتفاق میافتد که گوشی از دستشان بیافتد و مسئله این است که معمولاً گوشیهای هوشمند به راحتی از دست سر میخورند، حتی ممکن است شخص دیگری به دست ما ضربه بزند و گوشی روی زمین بیافتد و یا حتی ممکن است گوشی از روی میز سر بخورد و با شدت زیادی به زمین اصابت کند. به گزارش ایسنا بنابر اعلام نشت آپ، گوشیهای هوشمند با تمامی امکاناتشان، آسیبپذیری زیادی دارند و هرلحظه ممکن است از دستان شما روی زمین رها شوند. اگر گوشی شما به دفعات زیادی از دستانتان رها میشود، بهتر است که یک قاب محکم و یک محافظ شیشهای گرمادیده را برای آن تهیه کنید. یک ویژگی منحصر به فرد و دوست داشتنی این نوع قاب این است که میتوانید نقش دلخواه خود را روی آن حک کنید.

اگر شما هم به زیبایی و در عین حال امنیت گوشی خود اهمیت میدهید خرید یک قاب چوبی به شما توصیه میشود. پس اگر به فکر خرید قاب گوشی آیفون 12 برای آیفون خود هستید این مورد میتواند انتخابی باکیفیت و در عین حال شیک برای شما باشد. دلیل اصلی استفاده از این قاب ها از بین نبردن ظاهر گوشی و به نمایش گذاشتن بدنه گوشی در عین محافظت از آن میباشد. بامپر در واقع یک نوع قاب برای گوشی موبایله که فقط دور بدنه گوشی رو می پوشونه . شما می توانید با خیال راحت از محصولات خریداری شده استفاده کنید زیرا هم از اصالت آن مطمئن هستید و اینکه فونی شاپ محصولات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. لطافت و نرمی قاب های فیبر کربنی سبب شده که هنگام در دست گرفتن آنها احساس خوبی به شما دست دهد و در استفاده های طولانی مدت نیز خسته نشوید و به کارتان ادامه دهید. اگر جزو کسانی باشید که گوشیشان روی زمین افتاده، احتمالاً حس بسیار بدی را از آن لحظه به یاد میآورید. جدیدا شاید اسم کابل OTG رو خیلی شنیده باشید ولی ندونید که این OTG چی هست و چه کار می کنه و به چه درد شما می خوره .

همچنین قیمت بامپرها معمولا کمتر از قاب گوشی می باشد؛ تولید این نوع محصولات نیز در دو نوع ژله ای و آلومینیومی صورت می گیرد. همچنین به علت پر طرفدار بودن قاب ها، این محصولات در انواع مختلف و با طرح و رنگ های متنوع و رنگارنگ تولید می شوند. در انواع سایز، رنگ و جنس اعم از چرم و پشم تولید میشوند تا تجربهی زیبایی به ارمغان بیاورند. و با استفاده از چسب همان قسمت را رنگ یا اکریلی کنید. بامپر های ژله ای معمولا در طرح ها و رنگ های فانتزی ساخته میشن و بیشتر برای دخترا مناسبه . قاب گوشی خیلی بیشتر و بهتر از گوشی تون محافظت میکنه اما خب هم سنگین تره ، هم حجیم تره و معمولا گرون تر هم هست . بامپر گوشی از لبه های گوشی در مقابل ضربه محافظت میکنه . بامپر گوشی موبایل چیه و چه کاربردی داره ؟ مهم نیست که چه گوشی را خریداری کرده باشید، مهم این است که بتوان به بهترین شکل ممکن از گوشی خود محافظت کرد. همانطور که میدانید، اندازه ایرپادها بسیار کوچک است و از آنجایی که به سیمی متصل نیستند، امکان گم شدن آنها بسیار بالاست.

دیدگاهتان را بنویسید