بهترین گوشی تا 7 میلیون تومان [اسفند 1400] – تکراتو

چنین امری شامل کاهش مصرف پلاستیک در بستهبندی و مواد اولیه گوشی بوده است و آنتنهایی را هم میبینیم که از پلاستیکهای ۱۰۰ درصد بازیافت شده تهیه شده است. اپل فناوری صفحه نمایش را در سال جدید، کارآمدتر کرده است و کاملا به چنین چیزی واقف هستیم. سری آیفون ۱۳ در سه اندازه متفاوت، همانند سال گذشته در دسترس خواهند بود. آیفون ۱۳ پرو مکس هم بهعنوان گرانترین و قدرتمندترین پرچمدار آیفون در سال ۲۰۲۱، با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی مشابه سال گذشته منتشر خواهند شد. جزئیات بیشتری در این رابطه بعد از انتشار رسمی گوشیهای آیفون ۱۳ منتشر خواهد شد که ما هم همزمان آنها را برای شما پوشش خواهید داد. در حالت Cinematic Mode توانایی این را خواهید داشت که فوکوس را تغییر داده و با پی گرفتن روند فیلم در زمانهای بعدی، این فوکوس را به جای دیگری منتقل کنید. این روند سبب میشود که بیشترین قابلیتهای عکسبرداری را بازهم در مدلهای Pro این سری شاهد باشیم. هر چهار مدل آیفون ۱۳ دارای حالت فیلمبرداری سینمایی هستند که یک روند حرفهای در فیلمبرداری را با قابلیت دالبی ویژن HDR در اختیار فیلمهای شما خواهد گذشت. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس از فیلمهایی با فرمت ProRes هم پشتیبانی میکنند که فرصت بیشتری را برای ویرایش حرفهای فیلمها در اختیار شما میگذارد.

چرم صنعتی (PU): این نوع قاب، جایگزین ارزانتر و بادوامتر برای چرم طبیعی به شمار میروند و در میان مواد بسیار مرسوم برای ساخت بهترین گارد گوشی قرار دارند، اما زیبایی و حرفهای بودن ظاهر چرم طبیعی را ندارند. این نوع قاب گوشی با پوشش حداکثری خود (بجز اسکرین گوشی) پوشش بسیار خوبی برای بدنه موبایل بوده و حتی دکمه های گوشی را نیز شامل می شود. همچنین باید اضافه کرد که هر یک از آیفونهای جدید، سبکهای عکاسی خاصی را خواهند داشت که با توجه به تنظیمات شخصی خود کاربر، عکسها را در ریل تایم بسیار زیبا جلوه خواهد داد. اگر سوژه حرکت کند، فوکوس نیز تغییر پیدا خواهد کرد و نیاز خاصی به انجام تنظیمات از جانب شما نخواهد بود. اگر فردی به طرف دیگر نگاه کند، فوکوس به جایی که سوژه به آنجا نگاه میکند، تغییر پیدا خواهد کرد. تنها کافی است که به سادگی روی جایی که میخواهید فوکوس کنید، ضربه زده و سپس با یک ضربه دیگر، فوکوس را روی آنجا قفل کنید.

سپس لاک ها را یکی یکی به ظرف آب اضافه کرده و تا طرح ابر و بادی دلخواه خود را ایجاد کنید. شما برای گوشی شیائومی پوکو x3 خود احتیاج به قابی مناسب و کاربردی دارید. صفحه نمایش 6.7 اینچی این گوشی هوشمند میتواند محتوا را با وضوح تصویر 2400×1080 پیکسل به نمایش دربیاورد و از نرخ نو سازی تصویر 120 هرتز پشتیبانی میکند. هر سه دوربین نیز از حالت عکس برداری در شب پشتیبانی میکنند. هر چند پردازندهی قدرتمند A13 بایونیک و امکان بهروزرسانی به آخرین نسخه سیستم عامل iOS شاید مهمترین دلایلی باشند که افراد را به خرید این گوشی تشویق میکنند. انتظار میرود ردمی دو گوشی نوت ۱۱ پرو 4G و نوت ۱۱ پرو پلاس 5G را نهم مارس (۱۸ اسفند) وارد بازار هند کند. دو هسته آن کاملا جدید بوده و با قدرت بسیار بالایی در اختیار گوشیها قرار میگیرند و چهار هسته دیگر هم با کارایی بیشتری نسبت به گذشته در خدمت شما خواهند بود.

دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی واید گوشی هم دارای لرزشگیر اپتیکال است که همراه با فناوری تثبیت کننده تصویر در اختیار شما خواهد بود. این قابلیت قبلا تنها برای آیفون ۱۲ پرو مکس ارائه شده بود، اما در این سری، شاهد گستردهشدن این استفاده هستیم. اپل حتی با توسعه دهندگان بیشتر هم همکاری کرده و برنامهها و بازیهای بیشتری را برای بهرهگیری از قدرت ۱۲۰ هرتز صفحه نمایش ارائه خواهد کرد. اپل اعتقاد دارد که مدلهای غیر Pro میتوانند روشنایی تا حداکثر ۸۰۰ نیت را داشته باشند و این در حالی است که مدلهای آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس هم میتوانند تا ۱۰۰۰ نیت روشنایی را در فضای باز ارائه کنند. رنگ آبی سیرا (Sierra)، امسال بهعنوان یک ترکیب جدید به مجموعه رنگهای آیفون اضافه شده است و به نظر میرسد که روشنتر از آبی اقیانوسی استفاده شده در آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهد بود. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس هم در چهار رنگ مشکی، طلایی، نقرهای و آبی سیرا عرضه میشوند. شرکت اپل یکی از پیشگامان رفع این گونه مشکلات بود؛ این شرکت با تولید و عرضه قاب گوشی توانست تا حدود زیادی نگرانی های مربوط به این موضوع را کاهش دهد و رضایت خاطر بسیاری از کاربران را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید