با ما همراه باشید

و با استفاده از چسب همان قسمت را رنگ یا اکریلی کنید. از امکانات جالب توجه این گوشی میتوان به قاب شفاف آن اشاره کرد که قطعات داخلی آن را به نمایش میگذارد. احتمالا بهدلیل فناوری جدید Face ID و طراحی بهتر قاب گوشی، شاهد کاهش ناچ در آیفون ۱۲ خواهیم بود و چنین روندی در مورد ناچ آیفون ۲۰۲۱ نیز صدق خواهد کرد. هر چهار مدل دارای سیستم تثبیت کننده نور است و پیشرفتهای فوقالعادهای را هم در زمینه سنسورهای اولتراواید گوشیها شاهد بودهایم. گوشی ارزان قیمت موتورولا از چیپست Helio G37 با ۴ گیگ رم و ۶۴ گیگ حافظه قدرت میگیرد، به یک باتری ۵،۰۰۰ میلیآمپر ساعتی مجهز است و اندروید ۱۲ را ارائه میکند. آقای مینگ چی کو تاکنون جزئیات خاصی در مورد دوربین آیفون ۲۰۲۱ ارائه نکرده است. هنوز مشخص نیست که چه نامی برای آیفون ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است، بنابراین طرح چنین موردی در مورد نسخهی ۲۰۲۱ نیز بیشتر شبیه معما میماند. اپل در این رویداد در مورد شارژرهای آیفون ۱۳ صحبتی نداشت، بنابراین ما انتظار داریم که هر چهار گوشی، همچنان با سیم ۲۰ واتی و مگ سیف ۱۵ واتی روانه بازار شوند. چنین امری سبب میشود که شایعات پیرامون محصولاتی که ممکن در چند سال آینده روانه بازار شود و با عرضهی آن فاصله قابل توجهی داشته باشیم نیز همچنان وجود داشته باشد.

آیفون ۱۳ نیز ۲.۵ ساعت عمر باتری بیشتری نسبت به آیفون ۱۲ پایه خواهد داشت که افزایش قابل توجهی برای یک گوشی آیفون محسوب میشود که هیچگاه نتوانسته بود که از نظر باتری، عملکرد خوبی از خود نشان دهد. این دو المان، ارتقا قابل توجهی را در سال جدید داشتهاند، ناچ این گوشیها کوچکتر شده و در نهایت، قابلیتهای عکاسی بسیار چشمگیری در اختیار شما قرار میگیرند. بهتر است قبل از وقوع این اتفاق با خرید گلس برای گوشی موبایلتان مشکل را فیصله بدهید. همانطور که تغییراتی را در طراحی بدنه شاهد بودیم، تغییر دوربین در سری گوشیهای آیفون نیز در یک چرخه طولانیتر اتفاق خواهد افتاد. نظرات نهایی در مورد آیفون ۱۳ را بعد از عرضه رسمی آن میتوانیم شاهد باشیم و در چنین زمانی، صرفا اطلاعات تایید شده توسط اپل هستند که در مراسم یک ساعته آنها در اختیار ما قرار گرفتند. این بدین معنی است که شاهد اضلاع صاف در طرفین گوشی و یک شیشهی جلو و عقب خواهیم بود. لنز اولترا واید این گوشی نیز با قدرت ۴۰ مگاپیکسل و بزرگنمایی معکوس ۰.۲۵ برابری همراه با لنز آنامورفیک ۴۰ مگاپیکسلی و نسبت ۲.۱:۱ خواهد بود. سیستم دوربین چهارگانه پنل پشتی گوشی ظاهراً دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی SK Hynix با پشتیبانی از قابلیت OIS (لرزشگیر اپتیکال تصویر) خواهد بود.

در عین حال اطلاعاتی نیز نشان میدهد که آیفون ۲۰۲۰ از یک دوربین ۶۴ مگاپیکسلی همراه با لنز واید و بزرگنمایی اپتیکال ۱ برابری و بزرگنمایی دیجیتالی ۶ برابری و همچنین لنز تله فوتو ۴۰ مگاپیکسلی با بزرگنمایی اپتیکال ۳ الی ۵ برابر و بزرگنمایی دیجیتالی ۱۵ الی ۲۰ برابر استفاده خواهد کرد. این اطلاعات نشان میدهند که سامسونگ سرانجام پورت هدفون را با گوشی گلکسی ای ۵۳ از سری گوشیهای میانرده خودش حذف خواهد کرد. اگرچه، این شرکت ظرفیتهای کامل خود را اعلام نمیکند، اما با ادعاهایی که در رویداد اپل دیده بودیم، میتوانند چندین ساعت ماندگاری بیشتری نسبت به سری گذشته داشته باشند. آیفون ۱۳ پرو ۱.۵ ساعت و آیفون ۱۳ پرو مکس هم ۲.۵ ساعت ماندگاری باتری بیشتری نسبت به گوشیهای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهند داشت. آیفون ۱۳ مینی، حدود ۱.۵ ساعت عمر باتری بیشتری نسبت به آیفون ۱۲ مینی خواهد داشت. بهنظر میرسد که آیفون ۱۳ نسبت به نسخه قبلی خود، چیزهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. این اطلاعات در مورد آیفون ۲۰۲۱ نیز صدق میکند و شایعات مختلفی پیرامون این سری به گوش میرسد که میتواند برای خیلیها جالب توجه باشد. هنگامی که صحبت از شایعات و اطلاعات فاش شده از دستگاههایی به میان میآید که هنوز بیش از یک سال به معرفی و عرضهی آن زمان باقی مانده است، اکثر اطلاعات پیرامون پتنتهایی است که توسط کمپانی سازنده به ثبت رسیده است.

هرچند که مدت زمان استفاده مجدد از یک طرح ممکن است بیشتر باشد، اما پیشبینی میشود که اپل حاشیههای وسیعتری را در مدلهای فعلی خود ایجاد کرده و چنین موضوعی را در آیفون 13 گستردهتر کند. حالت جدیدی هم برای تمرکز بیشتر روی مدیریت نوتیفیکیشنها و بهبود در عملکرد نقشه فراهم شده است که میتواند راحتی کار با سیستمعامل جدید اپل را فراهم کند. تمرکز بیشتر سری آیفون ۱۳ روی دوربینها و تراشه A15 Bionic بوده است. بهبود عمر باتری را هم نباید فراموش کنیم که امیدوارم ادعاهای اپل صحت داشته باشد و این عمر باتری طولانیتر، سبب رضایت هر چه بیشتر کاربران شود. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع قاب و کیف گوشی در برندهای مختلف موبایل را باهم بررسی کنیم، تا درنهایت انتخاب بین مدلهای مختلف و متنوع برای شما آسانتر شود. به تعبیری دیگر گزینههایی برای خرید اینترنتی قاب گوشی موبایل که هم قدرت محافظت مناسبی دارند و هم از استایل خوبی برخوردارند، وجود دارد. بهترین کاور گوشی در اندازه، فرم و با قابلیتهای متفاوتی به بازار ارائه شدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید