با ما همراه باشید

انتظار میرود که آیفون ۱۲ چندین تغییر در طراحی ارائه دهد، به این معنی که آیفون 13 احتمالا فاقد چنین حالتی خواهد بود. میدانیم که دستگاههای اپل طی چندین سال ساخته میشوند، به این معنی که این دستگاهها در طی سالهای مختلف میتوانند بهصورت موازی در حال ساخت باشند. اگرچه، این شرکت ظرفیتهای کامل خود را اعلام نمیکند، اما با ادعاهایی که در رویداد اپل دیده بودیم، میتوانند چندین ساعت ماندگاری بیشتری نسبت به سری گذشته داشته باشند. آیفون ۱۳ نیز ۲.۵ ساعت عمر باتری بیشتری نسبت به آیفون ۱۲ پایه خواهد داشت که افزایش قابل توجهی برای یک گوشی آیفون محسوب میشود که هیچگاه نتوانسته بود که از نظر باتری، عملکرد خوبی از خود نشان دهد. آیفون ۱۳ پرو ۱.۵ ساعت و آیفون ۱۳ پرو مکس هم ۲.۵ ساعت ماندگاری باتری بیشتری نسبت به گوشیهای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهند داشت. پوکو X3 پرو با وجود افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به هفتهی پیش، بالاتر از A52s سامسونگ قرار گرفت.

نظرات نهایی در مورد آیفون ۱۳ را بعد از عرضه رسمی آن میتوانیم شاهد باشیم و در چنین زمانی، صرفا اطلاعات تایید شده توسط اپل هستند که در مراسم یک ساعته آنها در اختیار ما قرار گرفتند. اطلاعات منتشر شده نشان میدهد که آیفون ۲۰۲۱ از سیستم چهار دوربینه با سنسور LiDAR اضافی استفاده خواهد کرد. برای اینکه نگاه سادهای به همه چیز داشته باشید، از آنجا که آیفون ۲۰۲۰ را با عنوان « آیفون 12 » میشناسیم، بههمین دلیل سری سال ۲۰۲۱ این گوشی را با نام آیفون 13 نامگذاری کردهایم. صفحهنمایش این گوشی ۶٫۴ اینچ و از نوع پنل Super AMOLED است. در این سایت، مدلهای گوشی بر اساس برندهای مختلف دستهبندیشدهاند و با کلیک روی هر مدل گوشی میتوان تنوع بسیار زیادی از انواع قاب گوشی و کاور موبایل، انواع محافظ صفحه نمایش و گلس گوشی را برای آن مدل خاص مشاهده کرد. کاربران گوشی های همراه نیز از این قاعده مستثنا نیستند. کاربران دیگری نیز با استناد به تصویری این اطلاعات را تائید کردهاند، اما جان پراسر که شخص شناختهشدهای در حوزهی فاش کردن اطلاعات کمپانی اپل است، این اطلاعات را درست نمیداند. در برخی مواقع شدت ضربه زیاد نیست و حتی آسیبی به گوشی بدون قاب هم وارد نمیشود، اما گاهی اوقات، شدت اصابت بسیار زیاد است به طوری که حتی ممکن است قاب گوشی نیز آسیب ببیند.

بعد از اینکه نقش دلخواه شما روی آب شکل گرفت، قاب گوشی را تا حدی که پشت و لبه های قاب با مخلوط آب و لاک در تماس باشد، روی مخلوط بگیرید و 30 ثانیه نگه دارید. شما نیز میتوانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. چنین امری سبب میشود که شایعات پیرامون محصولاتی که ممکن در چند سال آینده روانه بازار شود و با عرضهی آن فاصله قابل توجهی داشته باشیم نیز همچنان وجود داشته باشد. این اطلاعات در مورد آیفون ۲۰۲۱ نیز صدق میکند و شایعات مختلفی پیرامون این سری به گوش میرسد که میتواند برای خیلیها جالب توجه باشد. هنگامی که صحبت از شایعات و اطلاعات فاش شده از دستگاههایی به میان میآید که هنوز بیش از یک سال به معرفی و عرضهی آن زمان باقی مانده است، اکثر اطلاعات پیرامون پتنتهایی است که توسط کمپانی سازنده به ثبت رسیده است. دستگاههایی که در اوایل توسعه قرار دارند، معمولا بهندرت اطلاعاتی از آنها از اپل به بیرون درز پیدا میکند، اما با توجه به سیستم جدید کاری با توجه به روزهای کرونایی که همهی کارکنان از خانه کار خود را انجام میدهند، اطلاعات بسیار بیشتر از سالهای گذشته در اختیار خبرگزاریها قرار گرفته است.

اپل امسال باتریهای بزرگری را در هر چهار مدل آیفون ۱۳ قرار داده است. هر چهار مدل دارای سیستم تثبیت کننده نور است و پیشرفتهای فوقالعادهای را هم در زمینه سنسورهای اولتراواید گوشیها شاهد بودهایم. احتمالا بهدلیل فناوری جدید Face ID و طراحی بهتر قاب گوشی، شاهد کاهش ناچ در آیفون ۱۲ خواهیم بود و چنین روندی در مورد ناچ آیفون ۲۰۲۱ نیز صدق خواهد کرد. گفته میشود که این طراحی دوربین به مجموعه آیفونهای ۲۰۲۱ پرو نیز در نظر گرفته خواهد شد. بهبودهای خوبی هم در زمینه برنامه Message، کیف پول، آب و هوا و سایر برنامههای داخلی آن صورت گرفته است. نیز دارد.به صورت کلی در نظر داشته باشید که اگر جنس بدنه گوشی شما فلزی یا پلاستیک خیلی سخت است، حتما از قابهای نرم و ژلهای استفاده کنید تا در اثر تعویض یا جابجایی قاب، بدنه گوشی شما خطوخش نیافتد. این بدین معنی است که شاهد اضلاع صاف در طرفین گوشی و یک شیشهی جلو و عقب خواهیم بود. همانطور که تغییراتی را در طراحی بدنه شاهد بودیم، تغییر دوربین در سری گوشیهای آیفون نیز در یک چرخه طولانیتر اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید