بامپر گوشی موبایل چیست و چه فرقی با قاب گوشی دارد؟

این نوع قاب گوشی در مقابل خش خوردگی مقاومت بالایی دارد و ارزان قیمت است اما اغلب بعد از چند ماه نیاز به تعویض آنها خواهید داشت. هزینه پایینی پرداخت میکنید و در عوض گوشی سالمتری در اختیار خواهید داشت. بامپر گوشی موبایل چیه و چه کاربردی داره ؟ بعضی از کاربران مبتدی گوشی های هوشمند ممکنه با بامپر گوشی آشنا نباشن و ندونن که بامپر با قاب گوشی چه تفاوتی داره . ظاهر کیف مانند این مدل از انواع قاب گوشی در کنار محافظت قابل قبولی که از بدنه و نمایشگر گوشی دارد سبب شده که رضایت بسیاری از کاربران را جلب نماید. سیلیکون نوعی پلاستیک مقاوم در مقابل حرارت و بسیاری از مواد شیمیایی است. این نوع قابها، معمولاً دارای بدنه بسیار مقاومی هستند که درون آنها از مواد اسفنج مانند نرمی استفاده شده است. هواداران تیم های فوتبال معمولا برای محافظت از گوشی خود از قاب گوشی طرح فوتبالی استفاده میکنند بدین صورت که تصویری از لوگو تیم و یا بازیکنی که به او علاقه بیشتری دارند روی آن چاپ شده است. یک ویژگی منحصر به فرد و دوست داشتنی این نوع قاب این است که میتوانید نقش دلخواه خود را روی آن حک کنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید برای محافظت از گوشی خود از کیف موبایل استفاده کنید میتوانید از بین مدلهای مختلف کیف موبایل سامسونگ برای گوشی سامسونگ خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. فیبر کربن بهدلیل ویژگیهای خوبش مثل مقاومت در برابر گرما (کمتر از موادی مثل آلومنیوم کوچک و بزرگ میشود) در ساخت تجهیزات نظامی و بیمارستانی زیاد استفاده میشود. همچنین همانطور که در تصویر میبینید، برخی از آنها جای اضافه برای قرار دادن وسایل کوچک مثل کارت بانک یا کلید خانه دارند. موجب افزایش جزئی حرارت گوشی میشود؛ مخصوصا موقع انجام کارهای سنگین مثل بازی. همچنین حرارت ایجاد شده را به خوبی پراکنده میکنند تا موجب افزایش دمای گوشی نمیشوند. این نوع قابها در انواع طرحها ساخته میشوند و خوش دست و سبک هستند تا تجربه بهتری با گوشی خود داشته باشید. انواع این قاب ها شامل مدلهای تاشو و محافظتی بسیار مقاوم هستند. ساختار محافظتی دو لایهای همراه با یک پوسته مقاوم پلیکربنات دارند (همانطور که در تصویر میبینیم) که در برابر قویترین ضربههای فیزیکی مقاومت میکنند. از صفحه نمایش هیچ محافظتی نمیکنند. با یک صفحه نمایش شکسته و یا ترک برداشته اسمارت فونی که در دست دارید دیگر برای شما جذاب و کاربردی نخواهد بود.

هم پشت گوشی و هم صفحه نمایش به خوبی حفاظت میشوند. پوششها از پشت و کنارهها محافظت کرده و هنگامیکه از گوشی خود استفاده نمیکنید، میتوانند از صفحهنمایش آن نیز محافظت کنند. خرید قاب گوشی میتواند بر اساس جنس و مادهی استفاده شده در قاب یا مدل گوشی همراه باشد. فقط یک کاور گوشی سامسونگ میتواند شما را در برابر این همه خطرات احتمالی ناگوار در امان نگه دارد و بیمه کند. اما بامپر ها فقط می تونن دور بدنه گوشی رو بپوشونن و کار خاصی براتون انجام نمیدن . در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. همانطور که میدانید برای خرید قاب گوشی و همچنین کیف موبایل باید فاکتورهای مهمی مانند ضدآب بودن، مقاومت در برابر گرد و خاک، ضربهگیری، مقاومت بالا و از همه مهمتر خوش دست بودن قاب گوشی یا کیف گوشی را مورد بررسی قرار دهید.

این واژه بعدا در مورد گوشی های موبایل هم استفاده شد . البته بعضی از قاب ها حتی نمایشگر گوشی رو هم میپوشونن اما استفاده از همچین قاب هایی اصلا ضرورت نداره . با اینکه قاب، کاور، گارد و جلد یک چیز هستند اما بیشتر افراد برای قابهای ضدضربه از کلمه گارد استفاده میکنند و برای قابها و یا بککاورهای نازک از کلمه جلد گوشی استفاده میکنند. برخی از قابها از مواد سفت و محکمی ساخته شده و همچنین برجستگیهای بلندی نیز در کنارهها دارند. این نوع از انواع قاب گوشی را به جرعت میتوان گفت که تخریب ناپذیر هستند ولی در عین حال وزن کمی دارند. بنابراین برای کسانی که دنبال حفاظت حداکثر هستند، یکی از بهترین نوع از انواع قاب گوشی به شمار میروند. سفارش قاب گوشی از برند های معتبر جهانی، بک کاور سیلیکونی، کاور موبایل، گارد عروسکی، گارد گوشی، قاب گوشی شیائومی، سامسونگ، هواوی و… تقریبا میتوان گفت این مدل، پراستفادهترین گارد گوشی موبایل در حال حاضر است. مهمترین کاربرد گارد موبایل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید