بامپر گوشی موبایل چیست و چه فرقی با قاب گوشی دارد؟

بیشتر گارد ها از جنسی ساخته می شوند که چسبندگی خاصی به دست داشته باشد و لیز خوردن یا لغزش رخ ندهد. برای حل این مشکل در آقایان استفاده از نگهدارنده هایکمربندی و برای خانم ها از کیف های موبایل را پیشنهاد می کنیم. و پیگیر خرید بند اپل واچ و کاورایرپاد هستید و در مواقعی خود فروشنده گوشی به شما لوازم جانبی مدنظرتون رو گاها با قیمت مناسبتری پیشنهاد میدهد. مثلا اگه ایفون خریدید به فکر ساعت هوشمند ایفون یا هندزفری یا همان ایرپاد ایفون هستید. آنهایی که گوشی موبایل میخریدند، میبایست حسابی مراقب گوشی خود میبودند تا به صفحه نمایش آن صدمه وارد نشود. در برخی مواقع شدن اصابت زیاد نیست و حتی آسیبی به گوشی حتی بدون قاب هم وارد نمیشود، اما در دیگر مواقع شدت اصابت بسیار زیاد است و به طوری که حتی ممکن است قاب گوشی نیز آسیب ببیند. این محصول یک قطعه شیشه نازک است که می­تواند ضربات و فشار زیادی را تحمل کند.

تنوع رنگ و مدل قاب های پارچه ای نیز از دیگر شاخصه هایی است که باید هنگام خرید قاب گوشی به آن توجه کنید و بسته به علاقه تان محصول مورد نظر را تهیه نمائید. پس به خاطر داشته باشید که معمولا کیفیت محصولات خصوصا در قاب سیلیکونی تفاوت بالایی با هم دارند .در هنگام خرید به کیفیت محصول دقت نمایید . ارتفاع میلی متری لبههای قاب موبایل، باعث میشود تا هنگام ضربه دیدن صفحه نمایش، فشار وارد شده به ال سی دی به شدت کاهش پیدا کند. هیچ کنترلی روی گوشی نیست؛ ممکن است ناخودآگاه از دستتان بیوفته زمین یا در آب بیوفته یا چیزی از ارتفاع روی گوشی شما بیوفته و هزاران اتفاق دیگر که میتونه به گوشی شما آسیبهای جدی وارد کنه، پس بهترین گزینه این است که شما هم گلس محافظ صفحه خریداری کنید هم کاور برای محافظت از دور تا دور گوشی. اما جنس Hard نوعی جنس است که از پلاستیک فشرده درجه یک ساخته شده است.

اما به صورت یک قاعده ی کلی، هر مدلی از قاب های گوشی، مخصوص نیاز و سلیقه ی قشر خاصی طراحی و ساخته شده است. 1- بامپر نسبت به قاب گوشی سبک تر هست. اما نباید انتظار بیشتری از قاب های ژله ای داشت، چون این قاب ها با طراحی سبک و جنس پلاستیکی خود توانایی جلوگیری از ضربه های وارده به گوشی را ندارند. برخی از این مدل ها قیمت مناسبی هم نسبت به عملکردی که ارائه میدهند دارند. استفاده از اکلیل، نگین و منجوق: کمی چسب شفاف مایع، با هر الگو و طرحی که دوست دارید، روی قاب گوشی بمالید و روی آن را با الکیل، نگین، منجوق یا مواد مشابه بپوشانید. هر طرحی که دوست دارید به شکل شابلون درست کنید و روی قاب گوشی پیاده کنید. کاورها در مدلهای بسیار زیادی موجود است که از جنسهای متنوع تشکیل شده است. معمولا اکثر ما در زمانهای متفاوتی گوشی از دستمان زمین میخورد و حتی ممکن است شخص دیگری به دست ما ضربه بزند و گوشی بر زمین بیوفتد. تنوع رنگی قابها به قدری زیاد است که احتمالا در هنگام خرید با مشکل مواجه خواهید شد. یعنی میتوانید در مواقع نیاز، مثلا هنگام تماشای فیلم، از پایه پشت قاب برای ایستاندن گوشی کمک بگیرید.

یکی از اقلام مهملوازم جانبی موبایل که تاثیری شگرف در حفظ استقامت و سلامت بدنه ی موبایل در برابر عوامل بیرونی دارد، قاب موبایل است. تقریبا هیچ کاربری وجود ندارد که در صورت خرید گوشی، به فکر خرید قاب گوشی یا همان قاب موبایل نیفتد! این قاب ها در اکثر گوشی های 2019 به بعد در جعبه خود گوشی وجود دارد. این نوع قاب از کنارهها و پشت گوشی محافظت کرده و دسترسی به صفحه نمایش گوشی را ساده میکند. قابهای کامل یا بک کاور: طراحی این نوع قابها به گونهای است که تمام گوشی شما به جز صفحه نمایش آن را در برمیگیرد و از آن به خوبی محافظت میکند. برخلاف تنوع وسیعی که قاب ها دارند بامپر ها تقریبا ساختار یکسانی دارند و تنها تفاوت آنها در جنس آنهاست. اما قاب ها تنوع زیادی در مدل دارند؛ از قاب های معمولی ژله ای گرفته تا کیف های همراه محافظ صفحه که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. انواع مدل های روز قاب های گوشی را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد که عبارتند از: راگِد، تاف، اِسلیم، کتابی، بامپِر و قاب شارژ.

دیدگاهتان را بنویسید