انواع مدل های قاب گوشی؛ کدام قاب از بقیه بهتر است؟

در ادامه روند افزایش خرید ساعت هوشمند کمپانی های تولید کننده هم از فرصت استفاده کرده و نسبت به تولید لوازم جانبی ساعت هوشمند و مچ بند هوشمند اقدام کردهاند. تا زمان عرضهی آیفونهای جدید، هنوز چندین ماه باقی مانده اما خبرنگاران حوزهی تکنولوژی در این مدت بیکار ننشستهاند و آخرین شایعات موجود دربارهی آیفونهای نسل بعد را گردآوری کردهاند. زمانی به این شایعات دامن زده شد که Cupertino به عنوان یک غول فناوری، حدود ۴۱۰ میلیون دلار به شرکت نوری II-VI داد تا در تحیقات مربوط به اجزای جدید، از جمله اسکنرهای لیدار، برای دستگاههای آینده خود سرمایه گذاری کند. به چه کارتان میآید؟ بنابراین باید منتظر مانده و ببینیم که در نهایت چه چیزی انتظار ما را میکشند. قبل از رنگ کردن قاب گوشی موبایل باید یک پوشش آستری متناسب با رنگی که انتخاب کرده اید روی قاب اجرا کنید. هنگام خرید باید دقت کنید که روی بسته بندی محصول عبارت «رنگ پذیری» درج شده باشد. این موضوع بسته به هر منطقهای متغیر است و نمیتوان اظهار نظر چندانی در مورد آن مطرح کرد. آقای مینگ چی کو تاکنون جزئیات خاصی در مورد دوربین آیفون ۲۰۲۱ ارائه نکرده است.

اگرچه لیست کاملی از مشخصات آیفون ۱۳، هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما گویا فایلهای فاش شده نشان میدهد که آیفونهای امسال از یک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی همیشه روشن استفاده میکنند و ناچ آنها نیز کوچکتر شده است. قاب گوشی ژله ای یک قاب شفاف یا نیمه شفاف است که از کنارهها و پشت موبایل شما محافظت میکند. یکی از اصلی ترین معایب قاب های ژله ای را میتوان تغییر رنگ آن است. اخیرا، لیدار در اتومبیلهای خود ران نیز استفاده شده است و در آنها، وظیفه تشخیص اشایی مانند دوچرخه سواران و افراد را برعهده دارد. گمانه زنیهای دیگری هم وجود دارد که گویا فناوری 5G در گوشیهای جدید سریعتر خواهد بود، اما این قابلیت تنها برای چند کشور محدود وجود خواهد داشت. پردازشهای گوشی جدید سامسونگ توسط تراشه مدیاتک Hellio G80 انجام میگیرد که با همراهی 4 و 6 و 8 گیگابایت رم به سادگی میتواند بسیاری از برنامهها و بازیها را اجرا کند.

این قاب ها درون خود پاور بانک اضافی دارند که می توان از آن به عنوان باتری ذخیره استفاده کرد. کیف ها نوعی دیگری از کاورهای گوشی هستند که یک صفحه اضافی برای قرار گیری روی صفحه نمایش گوشی دارند و از صفحه گوشی نیز محافظت می کنند. همچنین انتظار میرود که نسل جدید آیفونها، با قابلیت پشتیبانی از استاندارد Wi-Fi 6E ارائه شوند. شایعات مربوط به سیستم زنجیره تامین این کمپانی نیز دقیقا همین روش را برای توزیع آیفونهای جدید در جهان پیشنهاد کرده است. با این وجود، لازم به یادآوری است که بازهم این اطلاعات در حد شایعه هستند و به صورت رسمی، چیزی در این مورد عنوان نشده است. با این حال، اکنون به نظر میرسد که برنامهها به کلی تغییر پیدا کرده است. این شایعه توسط یک مشاور که در زنجیره تامین این کمپانی کار میکند، فاش شده است و ممکن است که سندیت نداشته باشد. قابهای بیکیفیت معمولا چنین مشکلاتی دارند که کار کردن با گوشی را سختتر و مانع از عملکرد مناسب گوشی همراه میشوند. در بخش کامنتها با ما همراه شوید.

دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی هم در قاب جلویی این گوشی به کار گرفته شده است. برای هرکسی ممکن است بالاخره جایی اتفاق بیفتد. Wave 5G سریعتر میتواند بهطور انحصاری و برای مناطقی بهکار رود که واقعا میتوانند از این فناوری استفاده کنند؛ جایی که بقیه جهان صرفا به نسخهی Sub-6GHz نیاز دارند. قاب های با هولدر تاشو قابلیت استفاده به عنوان یک استند را برای قرارگیری روی میز و سایر سطوح دارند و از آن می توانید به عنوان یک استند همراه در هر جایی استفاده کنید. آیفون میتواند برای بهینهسازی مشاهدهی محتوای خود، در سال ۲۰۲۱ از یک صفحه نمایش بهتر استفاده کند، اما ممکن است که با استفاده از فناوری LTPO اپل قصد داشته باشد که دوام باتری را با کنترل بیشتری همراه کند. آیا جنس باکیفیتی دارد و از متریالهای خوب و بادوام در ساخت آن استفاده شده است یا خیر. فکر میکنید امکان این وجود دارد که همه مدلهای آیفون ۱۳ میزبان این ویژگی باشند؟

دیدگاهتان را بنویسید