انواع قاب گوشی

مزیت آنها این است که مشکلی برای طراحی و یا ظاهر گوشی ایجاد نمیکنند. همچنین ساختار این قاب به گونهای طراحی شده که از ورود هرگونه گرد و غباری به داخل آن جلوگیری میکند. در طرف مقابل برخی از خانمها در انتخاب یک قاب تنها به ظاهر و نوع طراحی آن توجه کرده و ویژگی محافظتی آن را در اولویت دوم قرار میدهند. اما اگر یک گوشی هوشمند بدون آنکه روی آن یک قاب محافظتی گذاشته باشید از دستتان رها شود، آنگاه دیگر نمیتوان بهسادگی از این قضیه گذشت. بسیاری از قاب های گوشی محافظتی دارای محافظ صفحه نمایش داخلی هستند که کاملاً گوشی را در بر میگیرد. این نوع کاور گوشی مانند قابهای ژلهای، محافظت کمی برای صفحه گوشی دارند و در صورت افتادن گوشی به زمین ممکن است به صفحه آن آسیب وارد شود. همچنین مدلهایی وجود دارد که در برابر آب هم مقاوم هستند و در صورت افتادن در آب با عمق دو متری هیچ اتفاقی برایشان نمیافتد. کیف گوشی: داشتن کیف گوشی برای جلوگیری از ضربه خوردن موبایل ضروری است، اما باید بدانید که در اکثر مدلهای کیف موبایل ویژگی ضد ضربه بودن وجود ندارد. علاوه بر قاب های اشاره شده در بالا، قاب های دیگری نیز مانند قاب های ضد آب، دارای پاوربانک و قاب بند دار به بازار عرضه شده اند.

شما ممکن است یک قاب گوشی عروسکی یا فانتزی را بپسندید اما فرد دیگری عاشق قاب گوشی سیلیکونی باشد. کاور های عروسکی نیز بسیار فانتزی هستند و زیبایی خاصی به گوشی موبایل میدهند. با توجه به تنوع بالا و متفاوت قاب ها در بازار لوازم جانبی گوشی های همراه به بسیاری از کاربران موبایل توصیه می شود که با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظرشان به انتخاب قاب گوشی بپردازند. با خرید کاور سیلیکونی گوشی موبایل میتوانید تنوع گستردهای از رنگهای مختلف را روی گوشی موبایلتان امتحان کنید. قاب های سیلیکونی امروزی در واقع از سیلیکون مایع ساخته شدند و نسبت به قابهای سیلیکونی قدیمی مقاومت بیشتری دارند. قاب ماب, یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه تخصصی خرید قاب گوشی کار خود را با هدف راه اندازی یک بستر بزرگ برای خرید قاب موبایل آغاز کرد. همچنین در فروشگاه پلازا نیز مجموعه گستردهای از بهترین جلد گوشی برای خرید در دسترس قرار دارد که در این صفحه قابل دسترسی است. نسل حاضر گوشیهای موبایل از انواع مدلهای گران قیمت و بسیار حساس هستند و از نظر مکانیکی ممکن است به صفحه نمایش و بدنه آنها ضربه بخورد و آسیب ببینند. آنها دور قسمت خارجی گوشی را میگیرند، اما صفحه نمایش را نمیپوشانند.

قاب هولدر از دو قسمت نرم و سخت تشکیل شده است. برخی از انواع قاب موبایل تنها برای زیبایی هستند، در حالی که برخی دیگر بیشترین میزان محافظت از گوشی را در برابر ضربههای مکانیکی ارائه میکنند. قاب های چوبی گوشی بسته به منبع درختی که از آن تولید شده اند می توانند دارای رنگ ها و مقاومت های متفاوتی نسبت به یکدیگر باشند. اگر از گوشی خود زیاد در بیرون استفاده میکنید و در معرض نور خورشید است، قاب گوشی پس از مدتی به رنگ زرد تبدیل میشود. همچنین به علت پر طرفدار بودن قاب ها، این محصولات در انواع مختلف و با طرح و رنگ های متنوع و رنگارنگ تولید می شوند. با توجه به بزرگ بودن ابعاد گوشی هوشمند سامسونگ a51 و همچنین بدنه ظریف آن قطعا این مدل نیاز به محافظت بیشتری دارد. علاوه بر آن خوشدست بودن قاب و جلوگیری از لیز خوردن آن نیز از نکات دارای اهمیت است. آیا خوشدست است و وقتی دستتان میگیرید استایل آن را دوست دارید؟ پس بهتر است که برای محافظت از این دوستان ارزشمند که پول زیادی خرجشان کرده اید، کمی بیشتر دست به جیب شده و یک قاب محافظ گوشی هم تهیه کنید تا هم دستگاه عمر بیشتری داشته باشند و هم موبایلمان دوست خوبی پیدا کند!

با خرید این لوازم میتوانید عمر دستگاه هوشمندتان را افزایش دهید. در ادامه با مقاله راهنمای خرید قاب گوشی با تکنوسان همراه باشید. در نتیجه اگر در ساخت یک کاور ضربهگیر از لاستیک باکیفیتی استفاده شود، این قاب خاصیت الاستیسیته فوقالعادهای خواهد داشت و خواهد توانست که در برابر ضربه و آسیبهای تصادفی به خوبی از گوشی محافظت کند. چنین خساراتی ضرر و زیان زیادی به همراه میآورد، به خصوص اگر جبران ناپذیر باشد. اما دقیقا به دلیل وجود باطری در این قاب ها، حجم بزرگ و وزن زیادی دارند. دلایل مختلفی برای زرد شدن قاب گوشی وجود دارد. قطعا مطلع هستید که قاب گوشی انواع مختلفی دارد و در بحث قاب گوشی هم اصل و کپی وجود دارد . تصور کنید در حال سفر به جایی هستید. با این حال این قابها معمولا وزن نسبتا سنگینی داشته و قیمت به مراتب بالاتری نیز خواهند داشت. از طرفی دیگر، اگر قصد محافظت از گوشی خود را داشته و درعینحال نیز قصد تغییر ظاهر اصلی آن را ندارید، میتوانید از قابی شفاف و یا یک ضربهگیر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید