انواع قاب گوشی

اما تمام شرکت های ساخت موبایل و تبلت گارد های محافظ دستگاه را هم برای دستگاه هایشان تولید می کنند که ممکن است در بحث تنوع به پای آیفون ها نرسند، اما باز هم طیف گسترده ای از قاب را دارا هستند. این نوع کاور گوشی مانند قابهای ژلهای، محافظت کمی برای صفحه گوشی دارند و در صورت افتادن گوشی به زمین ممکن است به صفحه آن آسیب وارد شود. 1. چرا قاب گوشی زرد می شود؟ چرا به قاب گوشی نیاز داریم؟ اگر از گوشی خود زیاد در بیرون استفاده میکنید و در معرض نور خورشید است، قاب گوشی پس از مدتی به رنگ زرد تبدیل میشود. این تنوع بسیار زیاد باعث میشود که کاربران چارهای نداشته باشند جز اینکه فاکتورهای مختلفی را پیش از خرید یک کاور گوشی به خصوص در نظر بگیرند. مناسبترین قیمت کاور گوشی را در پلازا پیدا کنید: قیمت کاور موبایل یکی از اولین پارامترهایی است که برای مشتریان حائز اهمیت است. با خرید گارد موبایل دیگر نگران از دست افتادن گوشی، زمین خوردن و ایجاد خط و خش روی بدنه ظریف آن نباشید. برای خرید بهترین گارد گوشی میتوانید به بازار مراجعه و با مشاهده انواع قاب گوشی، بهترین جنس را انتخاب کنید.

همانند قابها، انواع مختلفی از محافظهای نمایشگر نیز در بازار موجود هستند. کاربرانی هم که قصد شخصیسازی گوشی خود را داشته و در عین حال نیز نمیخواهند دستگاهشان خراشیده شود، میتوانند از پوستهها و محافظهای پلاستیکی بهره جویند. از طرح رومیزی های قلاب بافی ایده گرفته و روی قاب گوشی را نقاشی کنید. آرم بند گوشی اسپورت: با آرم بندهای محافظ گوشی کاربران میتوانند هنگامی که در بیرون از منزل کار میکنند یا مشغول فعالیتهای سخت هستند، گوشیها را به دور بازوهای خود ببندند. قابهای خشک اما در زمینه محافظت از گوشی بهتر عمل میکنند و انتخاب مناسبتری هستند. با توجه به موارد بالا باید برای انتخاب بهترین قاب گوشی ابتدا بدانیم بهترین کاور برای گوشی ما از چه جنسی است و سپس بر اساس همان نوع برای خرید بهترین قاب های گوشی اقدام کنیم. نقطه ضعف اصلی این قابها آن است که وزن زیادی دارند و حجیم هستند و همین امر باعث میشود تا حمل گوشی سخت شود. سیلیکون، معروفترین برند قاب سامسونگ محسوب میشود. حرارت زیاد باعث کاهش عمر باتری گوشی شده و باعث کند کار کردن گوشی میشود. تمیز کردن قاب گوشی کار چندان سختی نیست. قیمت گارد موبایل (بامپر) نسبت به محافظتی که از گوشی شما می کند می ارزد.

در فروشگاه اینترنتی پلازا می توانید حرفه ای ترین، مقاوم ترین، رنگارنگ ترین، متنوع ترین و جدیدترین و ارزانترین تا گرانترین قیمت گارد گوشی را پیدا کنید و اقدام به خرید قاب موبایل مورد نظر خود به صورت اینترنتی نمایید. مشخصا وظیفه اصلی قابها این است که از گوشی در برابر آسیب و سقوطهای احتمالی، محافظت کند. قابها: قابها محفظههایی هستند که نواحی پشت و کنارههای دستگاه شما را پوشش میدهند. یا رنگ ها را مشابه تصویر زیر روی قاب ریخته و با انگشت مخلوط کنید تا حالت ابروبادی بگیرد. علاوه براین، قابهای سیلیکونی از مواد بادوام بالا ساخته شدهاند و متناسب با نوع طراحی خود قادر هستند در برابر آب نیز مقاوم باشند. حدود 30 درصد از این کاربران گوشی هایشان بر روی زمین افتاده و تقریبا 20 درصد از آنها نیز به گوشی همراهشان ضربه وارد شده است. چون در قاب های دیگر جای دوربین، بلندگو، پورت های گوشی و دکمه ها متفاوت است . به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها تمامی افراد حداقل یک گوشی همراه دارند، اما سطح ایمنی این دستگاهها متفاوت است.

اکثر شرکتها طراحیهای قابل شخصیسازی را پیشنهاد میدهد و بدین ترتیب لپتاپ، گوشی و ایربادهای شما میتوانند ظاهری یکسان داشته باشند. برای چگونگی ساخت قاب گوشی میتوانید ویدیوی پایین را تماشا کنید. برای مثال، این قابها بهترین نوع قاب برای گوشی در جلسات کاری نیستند. یکی از نقاط ضعف این قابها آن است که از صفحه گوشی محافظت نمیکنند و نمیتوانند جلوی خسارات ناشی از افتادن روی زمین را بگیرند. پس اگر قصد دارید گارد گوشی را هدیه دهید، پیش از خرید حتما این نکات را در نظر داشته باشید. محافظها: به لایه اضافی پلاستیکی یا شیشهای اشاره دارد که شما آن را بر روی نمایشگر گوشی خود قرار داده و از خراشیده شدن آن جلوگیری میکنید. جنس اکثر بامپرها پلاستیکی بوده و بسیار خوشدست هستند، البته این موضوع را نمیتوان نادیده گرفت که بامپرها امکان محافظت کامل از گوشی شما را ندارند و حتی احتمال دارد در صورت ایجاد ضربه صفحه یا پشت گوشی شما دچار آسیبدیدگی شود. تماس ها، پیام ها، ساعت و تاریخ از جمله مواردی هستند که در نمایشگر قاب های هوشمند نمایش داده می شوند؛ این محصولات به خوبی با گوشی ها سازگار می شوند و می توان آنها را شخصی سازی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید