انواع قاب گوشی

در طی سال های گذشته با افزایش تنوع در تولید و عرضه قاب های گوشی، بسیاری از برندهای مطرح حوزه موبایل نیز به فکر طراحی این محصولات نوین و بروز کرده اند که یکی از این موارد قاب های پارچه ای است. بهترین گوشی های سال 2020 چه مزیت هایی دارد؟ چه نوع قاب گوشی بهتر است؟ میباشند. که در ویدیو های پایین آموزش ساخت چند نوع از این قاب هارا مشاهده خواهید کرد. این روش هایی که آموزش میدهیم در این مقاله از وبسایت مارکت جانبی چند روش ساخت قاب گوشی بسیار ارزان هستند و شاید بیشتر از ده دیقه نیاز به صرف وقت نباشد. درواقع اگر تمایل دارید بدانید که چرا میبایست برای گوشی خود، قاب تهیه کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. پس از خریداری گوشی (تلفن همراه) قطعا خرید کاور و قاب گوشی نیز از سوی فروشنده به خریدار پیشنهاد می شود که از الزامات اولیه ی این خرید محسوب می گردد، پس از خرید اولیه دیگر نیازی نیست تا هر دفعه قاب گوشی بخرید؛ شما عزیزان می توانید در صورت تمایل در منزل با استفاده از هنر و سلیقه و همچنین خلاقیت قاب گوشی خود را تزیین کرده و تبدیل به قاب گوشی جدیدی نمایید، روش های آسان بسیاری برای این منظور وجود دارد که می توانید مورد استفاده قرار دهید: به کارگیری وسایلی مانند مروارید، دکمه، نگین، اکلیل، روبان، لاک ناخن، نوار چسب های رنگی و …

بعضی قاب ها از جنس سیلیکون ساخته شده است بعضی از جنس TPU و برخی از آنان از Boter که هر کدام از اینها برای گوشی شما زیبایی و مقاومت بسیار بالایی را به همراه دارد . قاب گوشی یکی از لوازم جانبی مربوط به گوشی (تلفن های همراه) می باشد که با تنوع زیادی در بازار وجود دارد، از میان این همه تنوع قطعا مواردی از قبیل -طرح و رنگ آن که بسته به سلیقه افراد بستگی دارد، – اندازه و مدل آن که بسته به نوع و مدل گوشی، و همچنین اندازه گوشی انتخاب می شود، – و در نهایت جنس و کیفیت آن می باشد که باز هم فرد آن را تشخصی داده و انتخاب می کند، مدل های زیادی از قاب های گوشی وجود دارند دارای تصویر و یا نوشته های انگلیسی و یا فارسی هستند، و برخی دیگر ساده و یکرنگ می باشند. این امر باعث گسترش محصولات غیرقابل تشخیصی در بازار شده که هر یک دارای کیفیتها و قیمتهای گوناگون هستند. شاید از آن دسته از افرادی هستید که به کارهای هنری در منزل علاقه مند هستید و البته دارای ذوق و سلیقه، و خلاقیت زیادی نیز می باشید، چه خوب است که از این همه استعداد بهره ببرید و چه راهی بهتر از اینکه قاب گوشی زیبایی برای گوشی بسازید، نیازی نیست هر بار که قابی زیبا و جذاب را در ویترین می بینید، سریعا خریداری کنید، می توانید به جای اینکار سریعا به منزل آمده و با ساده ترین وسایل و امکانات یک و یا چند قاب گوشی زیبا و متفاوت با استفاده ازا همان قاب های گوشی سابق خود تهیه کنید و از این همه تنوع در منزل خود نهایت لذت را ببرید.

شما با استفاده از باطری تقلبی در حال حمل یک بمب ساعتی هستید و هر لحظه در خطر این موارد قرار دارید . تصور کنید در حال سفر به جایی هستید. برای مثال میتوان به باطری های تقلبی اشاره کرد که شما با انداختن این باطری های بی کیفیت و همچنین ارزان قیمت نسبت به مدل های اصلی آن سلامت خود و گوشی خود را تهدید کنید . این امر باعث میشود تا گوشی هایی که در این مدل قاب قرار می گیرند حتی در هنگام سقوط از فاصله چند متری مشکلی برایشان به وجود نیاید! پشت گوشی، لبههای بالا و پایین و حتی تیرهگیهای اطراف نمایشگر هم توسط قاب GKK پوشش داده میشود. قسمت نرم این قاب سامسونگ گوشی درون آن قرار میگیرد و همچنین قسمت سخت بیرونی آن باعث میشود تا مقاومت در مقابل ضربات و صدمههای احتمالی دوچندان شود. به زبان سادهتر باید ببینید کدام کاور گوشی در همان لحظات اولیه چشم شما را میگیرد و دوست دارید که گوشیتان را به همان رنگ و طرح درآورید. طبیعتا هیچ کس دوست ندارد گوشی گران قیمتش آسیب ببیند و بشکند.

شاید شما از آن دسته افراد باشید که برای خرید قاب مناسب گوشی خود از این مغازه به آن مغازه می گردید یا شاید دوست دارید خودتان سازنده قاب گوشی خودتان باشد. نمد امروزه کار برد زیادی یافته و دارای محبوبیت فراوانی نیز شده است، به طوری که ردپای آن را در مکان های مختلف و بخش های مختلف منزل آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن، سرویس بهداشتی و .. مشاهده نمود، حتی بیرون از خانه در پوشش افراد نیز نقش آفرینی نمد را می توان مشاهده نمود، اما تزیین پوشش گوشی، یعنی همان قاب گوشی یکی از جالب ترین استفاده های نمد می باشد که با تنوع زیادی انجام می شود. و برای ساخت آن باید کاموا را به دور یک چوب یا هر چیز دیگری با قطر کم بپیچید به طوری که طول آن برابر با عرض قاب گوشی همراه شما باشد. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه تمام امکانات از جمله گوشی نیز از از این برخوردار می شود، و هر چه استفاده از آن بیشتر می شود، تقاضای قاب گوشی نیز از سوی مصرف کننده های تلفن همراه افزایش می یابد، آرگا نیز همگام با این پیشرفت در این مطلب به شرح و ارائه ایده های جالبی از تزیین قاب گوشی با نمد پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید