انواع قاب گوشی

اما برای خرید قاب مناسب برای موبایل به چه نکاتی باید توجهکنیم و اساسا علت اصلی خرید قاب گوشی چیست؟ کاور ۳۶۰ درجه چیست؟ کسانی هم که پوشش مجلسی یا کلاسیک دارند می­توانند از انواع قاب­های چرمی استفاده کنند.انواع قاب گوشی موجود در بازار ایران چیست؟ قاب های ژله ای یا شفاف معمول ترین و ارزان ترین قاب های موجود در بازار هستند و با جنس پلاستیکی که دارند محافظ خوبی در مقابل خط و خش هستند. یکی از سایت­هایی که به احتمال زیاد توجه شما را نیز جلب می­کند، فروشگاه اینترنتی نشت آپ است که تقریبا تمام مدل­های گوشی موجود در بازار ایران را در دستهبندی­های خودش قرارداده و به علت حضور فیزیکی آنها در بازار بزرگ عمده فروشی لوازم جانبی تهران، تنوع محصول بالایی دارد. چه کاربردی دارد؟ برای خرید لوازم جانبی گوشی چه فاکتورهایی را باید در نظر داشته باشید؟ شاید برای خودتان هم جالب باشد که بدانید این لوازم جانبی موبایل که نقش مهمی در زندگی ارتباطی شما ایفا میکند، درباره شما چه میگوید. این مدل قاب موبایل که معمولا یک طراحی زنانه برای لوازم جانبی موبایل یا هر وسیله دیگری است (ولی گاهی اوقات مردان هم از انواع کم زرق و برقتر آن استفاده میکنند)، نشان دهنده این است که شما یک خانم با حس زنانه بسیار بالا هستید.

اول اینکه قاب موبایل با طرح سنتی یعنی اینکه شما روی سنتها و طرحهای به جا مانده از سلیقه و مدلهای قدیمی پایبند هستید و این نوعی حس قومی گرایی در شماست. فقط حس زنانه است که این همه زرق و برق را حتی برای لوازم جانبی موبایل میطلبد. شما کسی هستید که از طبیعت آزاد و رها لذت میبرید و احتمالا خودتان هم یک روح آزاد و گریزان از همه چیز دارید که چنین طرحهای جسورانهای را میپسندید، حتی برای لوازم جانبی موبایل ! با همه این حرف ها، نکته مهمی که در اینجا مطرح می شود، طبیعتا نوع قاب گوشی خواهد بود که در انواع مختلفی تولید می شوند و هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فردی را دارد. قاب گوشی در طرح و رنگهای بسیار گوناگونی تولید میشود. به طور مثال حتما دیدهاید که اخیرا در قابهای تلفن همراه یک حلقه تعبیه شده تا انگشت شما در آن قرار بگیرد و در نتیجه گوشی در دستان شما مستحکمتر باشد، همچنین این اتفاق موجب میشود تا از افتادن گوشی موبایل از دستان شما جلوگیری شود. حتی برخی از قاب ها آنقدر خاص و متفاوت هستند که از آنها به عنوان عجیب ترین قاب های گوشی موبایل یاد میشود.

یکی از اصلی ترین معایب قاب های ژله ای را میتوان تغییر رنگ آن است. یا رنگ ها را مشابه تصویر زیر روی قاب ریخته و با انگشت مخلوط کنید تا حالت ابروبادی بگیرد. درنهایت، لازم است این نکته نیز ذکر شود که قاب گوشی لزوماً وظیفهی محافظت از صفحه نمایش را بر عهده ندارد. حتی اگر در سایت قاب موبایل مورد نظر خود را پیدا نکردید از طریق پشتیبانی آنلاین می­توانید برای گوشی خودتان درخواست موجودی قاب کنید تا به صورت اختصاصی شما را راهنمایی کنند. دو نگاه متفاوت در هنگام خرید قاب برای گوشی وجود دارد: خرید قاب با قابلیت محافظت بالا از گوشی در برابر ضربه و خط و خش یا خرید قاب برای دستیابی به استایل مورد نظر کاربر. اگر دائما نگران خط و خش گرفتن گوشی موبایلتان هستید و صرفا استفاده از قاب خیالتان را راحت نمیکند، خرید محافظ پشت گوشی راه حل شماست. با خرید گارد موبایل دیگر نگران از دست افتادن گوشی، زمین خوردن و ایجاد خط و خش روی بدنه ظریف آن نباشید. به همین دلیل اهمیت خرید انواع محافظ گوشی مانند قاب گوشی و کاور موبایل بیش از پیش ضروری شده است.هزاران مدل از انواع گارد گوشی و کاور موبایل در سراسر دنیا وجود دارد که شاید بیشترین تنوع را در حوزه لوازم جانبی موبایل ایجاد می­کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. البته هیچ تست شخصیت شناسیای حتمی و قطعی نیست، اما در بیشتر موارد میتواند زوایای جالبی از طرز فکر شما را مشخص کند، زیرا به هر حال شما با در نظر گرفتن یک سری علایق دست به انتخاب قاب موبایل برای گوشی خود میزنید! این مورد میتواند کمی متفاوت باشد و تشخیص آن با خودتان است. بهعنوانمثال، یکی از مدلهای گوشی که بهشدت به تنوع در ظاهر نیاز دارد، گوشی جی ۶ پلاس سامسونگ است که با خرید قاب گوشی j6 plus میتوانید ظاهر این گوشی را بهدلخواه خودتان تغییر بدهید. برای چگونگی ساخت قاب گوشی میتوانید ویدیوی پایین را تماشا کنید. کسی که خاطرههای کودکی هنوز در او زنده هستند و از دیدن نشانههای آن در زندگی خود لذت میبرد و در جستجوی آن است که حتی با یک لوازم جانبی موبایل و یک قاب موبایل پیش پا افتاده، دوباره آن را زنده کند. زومیت یک سایت تخصصی در حوزهی فناوری است، خواهشمند است از بحثهای سیاسی در بخش دیدگاهها پرهیز کنید.5.

دیدگاهتان را بنویسید