انواع قاب گوشی – بلاگ سایمان دیجیتال

به دلیل قیمت بالای LCDهای گوشی و یا دیگر اجزای گوشی که فارغ از قیمت آن از اصلی بودن خارج است و دیگر مثل روز اول نمیشود، بهتر است ما برای جلوگیری از این مشکلات احتمالی از قابی مناسب برای گوشی هوشمند خود استفاده کنیم که شاهد همچین ماجرایی نباشیم. اما نمی توان از این خصوصیت این قاب ها به این سادگی گذشت زیرا بامپر از دید بسیاری از کاربران، قابی است خیلی ساده و سبک که با توجه به کارایی آن در زمره یخوش قیمت ترین قاب های موبایل قرار می گیرند. با توجه به تنوع بالا و متفاوت قاب ها در بازار لوازم جانبی گوشی های همراه به بسیاری از کاربران موبایل توصیه می شود که با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظرشان به انتخاب قاب گوشی بپردازند. درباره ی قاب های پلاستیکی به صورت کوتاه در سطر بالا توضیح دادیم اما از آن جایی که بسیاری از تلفن های همراه دارای قاب های پلاستیکی هستند، لازم می دانیم که درباره ی آن ها نیز به صورت مجزا به شما توضیح دهیم. پلاستیک یکی از پر مصرف ترین مواد دنیا برای ساخت قاب های مختلف گوشی های تلفن همراه است و از لحاظ عملیاتی و اقتصادی هم برای تولید کننده و هم برای خریدار، ارزان تمام می شوند.

خرید قاب گوشی یکی از اصلی ترین اقداماتی است که معمولا بعد از خرید تلفن همراه انجام می دهیم . در رسای اهمیت وجود قاب گوشی همین بس که به شما بگوییم تقریبا 90 درصد از اوقاتی که ممکن بوده است تا تلفن همراه شما دچار مشکلی مثل آب خوردگی و یا شکستگی شدید در اثر برخورد با سطوح شود، تقریبا این قاب موبایلتان بوده که شما را از یک هزینه ی گزاف برای تعمیر موبایل و یا خرید یک تلفن همراه جدید نجات داده است! وقتی صحبت از خرید قاب گوشی به میان میآید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که «آیا من هم باید یک قاب برای گوشی خود تهیه کنم؟ وقتی صحبت از محافظت به میان میآید، قابهای کیفی به عنوان کاملترین و بهترین قاب گوشی شهرت یافته اند. کاورهای ژلهای سبک و ساده هستند و از زیبایی گوشی کم نمیکنند. قاب های بامپِر (bumper) در یک کلام قاب هایی ساده، سبک و با قابلیتضربه گیری بسیار بالایی هستند. با نگاهی دقیق و تیز بینانه به گارد سیلیکونی سامسونگ متوجه میشویم ظرافت در طراحی و تنوع رنگ فوق العاده این قاب استحقاق قیمت گذاری فعلی را دارد و به معنای واقعی کلمه یک سر و گردن بالاتر از بقیه مدل ها می باشد.

این برند در زمینه تولید لوازمی که برای حفاظت و امنیت گوشی طراحی شدهاند بسیار قوی عمل کرده است. تنوع رنگی قابها به قدری زیاد است که احتمالا در هنگام خرید با مشکل مواجه خواهید شد. اگر ورزشکار هستید، این نوع قاب مخصوص شما ساخته شده و احتمالا بهترین گزینه است. اما به صورت یک قاعده ی کلی، هر مدلی از قاب های گوشی، مخصوص نیاز و سلیقه ی قشر خاصی طراحی و ساخته شده است. اگر از آن دسته از افرادی هستید که با نور خورشید خیلی سروکار دارید خرید یک قاب ژله ای به شما توصیه نمیشود. اما مهم ترین مزیت استفاده از قاب های پلاستیکی، ژله ای و سیلیکونی در مقایسه با سایر قاب ها از دیگر جنس ها خیلی هم قیمت مناسب تری دارد. کاورهایی که از جنس TPU ساخته شده است جزو کاورهای بسیار مقاوم در برابر ضربه است. پول ها و یا کارت بانکی خود را در آن بگذارید تا همیشه همراهتان باشند. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7. جالبتر اینکه قابهای کتابی در برخی مدلها از ویژگی خودایستایی برخوردارند.

نه تنها ایمنی بالایی دارد، بلکه از لنز دوربین موبایل هم محافظت میکند. یکی از اقلام مهملوازم جانبی موبایل که تاثیری شگرف در حفظ استقامت و سلامت بدنه ی موبایل در برابر عوامل بیرونی دارد، قاب موبایل است. قاب های راگِد (rugged)، از قدرت محافظتی بسیار بالایی بر خوردارهستند اما بر خلاف کاربری فوق العاده مستحکمی که دارد، بسیار سنگینو تقریبا هم بد قیافه هستند! این قاب ها هیچگونه محافظتی از قاب پشتی و صفحه نمایش گوشی انجام نمیدهند و تنها از دور گوشی محافظت میکنند اما مزیت آنها حفظ طراحی و ظاهر گوشی میباشد. ایجاد طرح با ماژیک: اگر در طراحی حرفه ای هستید می توانید با ماژیک های پاک نشو هر طرحی که دوست دارید به هر رنگی که دوست دارید روی قاب گوشی پیاده کنید. اگر این قاب را انتخاب کردهاید دیگر نیازی به گلس لنز دوربین جداگانه نخواهید داشت. هزینه پایینی پرداخت میکنید و در عوض گوشی سالمتری در اختیار خواهید داشت. در چنین مواقعی ما به شما قابهای نرم را که میتواند میزان اصابت شدید را تحمل کند را توصیه میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید